امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
شنبه / ۲۹ آبان ۱۴۰۰ / ۰۵:۲۶
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۵۶۲۳
گزارشگر : ۱۰۵

اقدامات خوب امور جوانان کمیته امداد مازندران، در خدمت رسانی به مددجویان

اقدامات خوب امور جوانان کمیته امداد مازندران، در خدمت رسانی به مددجویان
(شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰) ۰۵:۲۶

مشاور امور جوانان کمیته امداد مازندران در دیدار با آیت الله لایینی نماینده ولی فقیه مازندران گفت:پیرو بیانیه مقام معظم رهبری در خصوص گام دوم انقلاب که مخاطب اصلی آنان جوانان بودند و واژه جوان یکی از پرکاربردترین و پرتکرارترین واژه‌ها بوده و امور جوانان کمیته امداد استان در این راستا اقدامات بسیاری در خدمت رسانی به نیازمندان و مددجویان ارائه کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد،اسماعیل آرامجان ، مشاور مدیرکل کمیته امداد مازندران در امور جوانان اظهار داشت: طبق فرموده مقام معظم رهبری ،جوانان بصورت انقلابی و با روحیه جهادی همت خود را برای پیشرفت کشور عزیزمان بکار می بندند.


مشاور امور جوانان کمیته امداد مازندران تصریح کرد: بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب و فرمایش مقام معظم رهبری در این خصوص ، از ظرفیت نیروهای جوان و انقلابی این نهاد برای پیشبرد امور استفاده می شود و توفیقاتی در این زمینه بدست آمد.


وی بیان داشت: جلسه هیات اندیشه ورز، راه اندازی گروه جهادی محرومیت زدایی با هدف ساخت مسکن مددجویی که هر ماه اجرا می شود ، مسابقات فرهنگی و... از جمله برنامه ها بوده است.

وی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا ، پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری در همدلی و کمک مومنانه ،احسان و اطعام حسینی ،طرح همسفره و سایر بخش ها که با محوریت مساجد و هیأت‌ها انجام شد ، امور جوانان کمیته امداد استان در این بخش هم پیشگام بوده است.


آرامجان گفت: واگذاری مسئولیت به جوانان با رعایت حفظ حرمت، منزلت و شأن همکاران پرتلاش و باسابقه کمیته امداد انجام می‌ شود.


نماینده ولی فقیه در مازندران هم در این دیدار با تقدیر از کمیته امداد در محرومیت زدایی و کمک به نیازمندان گفت: کمیته امداد اقدامات خوبی انجام می دهد.

آیت الله لایینی افزود: کمیته امداد در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و تقویت نیروی جوان ، مومن و انقلابی پیشرو بوده و به نیروی جوان برای پذیرش مسئولیت در امور محرومان اعتماد کرده است.

نماینده ولی فقیه مازندران گفت: در خصوص ازدواج آسان جوانان ، کمیته امداد با کمک سایر دستگاه‌ها هم افزایی داشته باشد و با اهدا بسته های تشویقی ، تسهیلات ازدواج و مسکن جوانان زمینه ازدواج آسان جوانان و مددجویان را فراهم آورد.

آیت الله لایینی با اشاره به ارائه خدمات کمیته امداد به دانش آموزان تحت حمایت گفت: نسبت به تشویق و ترغیب دانش آموزان برای ورود به حوزه علمیه اقدام کنند تا کادرسازی انقلاب در این خصوص انجام شود.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید