امروز سه شنبه ,۱۴ تیر ۱۴۰۱
سه شنبه / ۲۵ آبان ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۳
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۵۵۶۷
گزارشگر : ۸۹
طی 7 ماهه نخست امسال انجام شد:

پرداخت 17 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان چهارمحال و بختیاری

پرداخت 17 میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان چهارمحال و بختیاری
(سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰) ۱۱:۰۳

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی 7 ماهه نخست امسال، 17 میلیارد و 678 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به 1995 مددجوی تحت حمایت استان پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، شهباز امینی بیان کرد: تسهیلات قرض‌الحسنه در راستای رفع و یا کاهش مشکلات اقتصادی خانواده‌های تحت حمایت در قالب وام‌های حمایتی، مسکن(تعمیرات، خرید و احداث)، اشتغال و خودکفایی و درمان پرداخت می‌شود.

وی بابیان اینکه تسهیلات پرداختی از محل این صندوق بدون کارمزد با بازپرداخت بلندمدت در نظر گرفته شده است افزود: مددجویان پس از ارائه درخواست به کارشناسان این نهاد و مددکاران جهت دریافت وام به صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت معرفی می‌شوند.

مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان ضمن دعوت از مردم استان برای افتتاح حساب در این صندوق اضافه کرد: پرداخت تسهیلات علاوه‌بر اینکه گرهی از مشکلات نیازمندان را باز می‌کند می‌تواند زمینه خودکفایی آن‌ها را نیز فراهم کند.

شایان ذکر است، خیران و نیکوکاران می‌توانند در راستای ایجاد زمینه اعطای وام به نیازمندان به شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در ادارات کمیته امداد در سطح استان و یا به سایت صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت مراجعه کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید