امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۱۸ آبان ۱۴۰۰ / ۱۸:۴۳
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۸۵۴۵۴
گزارشگر : ۴۸۷
​با حضور قائم‌مقام کمیته امداد انجام شد؛

افتتاح 80 واحد مسکن برای مددجویان زلزله‌زده کهگیلویه و بویراحمد

افتتاح 80 واحد مسکن برای مددجویان زلزله‌زده کهگیلویه و بویراحمد
(سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰) ۱۸:۴۳

با حضور قائم‌مقام کمیته امداد 80 واحد مسکن برای مددجویان زلزله‌زده کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، 80 واحد مسکن برای مددجویان زلزله‌زده کهگیلویه و بویراحمد در مراسمی با حضور مصطفی خاکسار، قائم‌مقام کمیته امداد در شهرستان سی‌سخت افتتاح شد.
 
قائم‌مقام کمیته امداد در این مراسم با اشاره به زمین‌لرزه بهمن‌ماه گذشته در کهگیلویه و بویراحمد، گفت: این زمین‌لرزه موجب تخریب 307 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد شد که میزان تخریب این واحدها از 10 تا 100 درصد برآورد شده بود.
 
خاکسار با بیان اینکه این زلزله 45 میلیارد تومان خسارت به منازل مددجویان در شهرستان دنا وارد کرد، افزود: 157 واحد مسکن آسیب‌دیده از زلزله نیازمند تعمیر بود که با ارائه 770 میلیون تومان تسهیلات بلاعوض به مددجویان، کار تعمیر و بازسازی این واحدها به انجام رسید.
 
وی تاکید کرد: همچنین 153 واحد مسکن مددجویان به طور کامل تخریب شده و نیاز به بازسازی کامل داشت که به این منظور بیش از 34 میلیارد تومان به صورت بلاعوض و تسهیلات قرض‌ا‌لحسنه در اختیار خانواده‌های تحت حمایت قرار گرفت.
 
قائم‌مقام کمیته امداد با بیان اینکه امروز 80 واحد مسکن مددجویان زلزله‌زده، احداث و امروز به آنان تحویل شد، اظهار کرد: عملیات ساخت مابقی واحدها نیز در مراحل پایانی قرار دارد و پیش از فصل سرما در اختیار خانواده‌های تحت حمایت قرار خواهد گرفت.
 
انتهای پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید