امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۱۲ آبان ۱۴۰۰ / ۱۶:۱۴
سرویس : مسکن
کد خبر : ۱۸۵۳۰۸
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور رئیس کمیته امداد انجام شد؛

واگذاری 201 واحد مسکن به مددجویان استان مرکزی

واگذاری 201 واحد مسکن به مددجویان استان مرکزی
(چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰) ۱۶:۱۴

201 واحد مسکن با حضور رئیس کمیته امداد به خانواده‌های تحت حمایت در استان مرکزی واگذار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد با حضور در شهرستان خمین، ضمن واگذاری یک واحد مسکونی به نمایندگی از 201 واحد مسکن در سراسر استان، گفت: برای ساخت این تعداد مسکن 37 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده که از این میزان بیش از 14 میلیارد تومان کمک خیران و سهم خانواده‌ها بوده است.
 
وی با بیان اینکه تا پایان امسال 487 واحد مسکونی دیگر نیز در استان آماده تحویل به مددجویان خواهد شد، افزود: همچنین هزار واحد مسکونی با همکاری کمیته امداد و خیران تا 6 ماهه نخست سال 1401 به ولی‌نعمتان در استان مرکزی تحویل خواهد شد.
 
رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه در سطح کشور 10 هزار واحد مسکونی در قالب تفاهم‌نامه با بنیاد مستضعفان در حال ساخت است، ادامه داد: از این تعداد 3500 مورد پروانه ساخت دریافت کرده و در مرحله اجرا است.
 
بختیاری خاطرنشان کرد: برای ساخت 40 هزار واحد مسکن، تفاهم‌نامه همکاری با سپاه، بنیاد مسکن و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) منعقد شده است که باید در مدت 2 سال احداث و تحویل مددجویان شود.
 
وی اظهار کرد: پیش بینی ما این است که تا پایان سال جاری 25 هزار واحد مسکن در اختیار نیازمندان قرار گیرد.
 
رئیس کمیته امداد با اشاره به تصویب قانون جهش تولید مسکن در مجلس شورای اسلامی، گفت: مقرر شده است 360 هزار واحد مسکونی طی چهار سال برای مددجویان کمیته امداد ساخته شود که امیدواریم با تسهیلات ارائه شده، کمک‌های خیران و حمایت‌های دولت، پس از چهار سال مددجوی فاقد مسکن نداشته باشیم.
 
انتهای پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید