امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۱۲ آبان ۱۴۰۰ / ۱۴:۵۲
سرویس : حمایت
کد خبر : ۱۸۵۳۰۷
گزارشگر : ۴۸۷
مدیرکل حمایت های اجتماعی کمیته امداد خبر داد:

ارائه 50 هزار سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در سال جاری

ارائه 50 هزار سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در سال جاری
(چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰) ۱۴:۵۲

مدیرکل حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد از ارائه 17 هزار جهیزیه به نوعروسان نیازمند در هفت ماهه سال جاری خبر داد و گفت: تا پایان سال تعداد جهیزیه‌های اهدایی به 50 هزار سری می‌رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مجید ملکشاهی در مراسم اهدای 110 سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد گفت: اهدای جهیزیه یکی از 120 نوع خدمت این نهاد به مددجویان است که در همین راستا امیدواریم در سال جاری 50 هزار سری به نوعروسان خانواده‌های تحت حمایت ارائه شود.
 
وی تقویت و تحکیم بنیان خانواده‌ را بسیار مهم برشمرد و افزود: زوج‌های جوان در کنار جهیزیه و مسکن، بیش از هر خدمت دیگری نیازمند شغل هستند که در این زمینه حوزه اشتغال کمیته امداد برنامه‌های قابل توجهی را پیش‌بینی کرده است.
 
مدیرکل حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد با تاکید بر ضرورت آموزش و مهارت‌افزایی خانواده‌های تحت حمایت، تصریح کرد: به منظور حمایت از فرزندپروری در کنار اشتغال، طرح اشتغال خانگی برای زنان سرپرست خانوار اجرایی شده است. 
 
در این مراسم که در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) و با حضور آیت‌الله سیدمحمد سعیدی، نماینده ولی فقیه در استان قم و تولیت این آستان مقدس برگزار شد، تعداد 110 سری جهیزیه و هدیه ازدواج، شامل پنج قلم کالای اساسی یخچال فریزر، تلویزیون، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و اجاق گاز به ارزش 18 میلیارد ریال به نوعروسان تحت حمایت این نهاد اهدا شد.
 
پایان پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید