امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۱ مهر ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۴۸۸۵
گزارشگر : ۸۰
طی نیمه نخست سال جاری صورت گرفت؛

رشد 165 درصدی مشارکت مردم شهرستان البرز در طرح اکرام

(چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰) ۱۱:۰۲

رئیس کمیته امداد اداره البرز گفت: در نیمه نخست سال جاری مشارکت مردم شهرستان البرز در طرح اکرام ایتام و اکرام محسنین رشد 165 درصد داشته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حسین اصلی بیگی در مراسمی که برای تحویل بسته های تحصیلی اهدایی از سوی یک شرکت تولیدی به دانش آموزان تحت حمایت این اداره، برگزار شد، بیان کرد: طرح اکرام ایتام و محسنین دو طرحی هستند که استقبال خوبی از سوی مردم برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین داشته است.

وی ادامه داد: براساس آمار 6 ماهه نخست سال جاری، در شهرستان البرز 212 فرزند یتیم و 998 فرزند محسنین تحت حمایت داریم که در مجموع دو هزار و 443 حامی برای حمایت مادی و معنوی از این عزیزان با کمیته امداد امام خمینی (ره) همکاری دارند.

رئیس کمیته امداد اداره البرز اضافه کرد: کمک مردم در طرح اکرام طی 6 ماهه نخست سال جاری بیش از یک میلیارد و 86 میلیون تومان و در طرح محسنین بیش از  955 میلیون تومان بوده است.

وی افزود: متوسط سرانه دریافتی فرزندان ایتام در ماه بیش از 850 هزار تومان و فرزندان محسنین بیش از 159 هزار تومان است ضمن اینکه مجموع کمک های حامیان در دو طرح اکرام ایتام و محسنین نسبت به مدت مشابه سال گذشته 165 درصد رشد داشته است.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید