امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۱ مهر ۱۴۰۰ / ۰۹:۰۵
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۸۴۸۷۳
گزارشگر : ۷۸

کمیته امداد خراسان شمالی 57 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به محرومان استان پرداخت کرد

(چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰) ۰۹:۰۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: این نهاد طی هفت‌ماهه امسال بیش از 57 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به محرومان پرداخت کرد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، مجید الهی راد بابیان اینکه این تسهیلات در قالب طرح‌های خدماتی، کشاورزی، دام‌پروری، صنایع‌دستی و طرح‌های زیرمجموعه راهبری شغلی به مددجویان و نیازمندان استان پرداخت‌شده است افزود: با این تسهیلات هزار و 554 طرح اشتغال پایدار راه‌اندازی شده است.
وی خاطرنشان کرد: از مجموع طرح‌های اجراشده طی امسال، هزار و 90 طرح از محل منابع قرض‌الحسنه بانک‌ها و 464 طرح نیز از طریق منابع داخلی کمیته امداد راه‌اندازی شده است.
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی افزود: از مجموع تسهیلات پرداخت‌شده اشتغال طی امسال 53 میلیارد و 300 میلیون تومان از محل منابع قرض‌الحسنه بانک‌ها و باقی‌مانده نیز از محل منابع داخلی کمیته امداد تأمین‌شده است.
الهی راد به برنامه‌های امسال حوزه اشتغال اشاره کرد و ادامه داد: تاکنون 23 اعتبارات پیش‌بینی‌شده در حوزه اشتغال محرومان استان جذب‌شده است.
وی تعهد امداد در حوزه ایجاد طرح‌های اشتغال را نیز 5 هزار و 428 مورد اعلام کرد و افزود: هم‌اکنون 29 درصد این تعهدات عملیاتی شده است.


انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید