امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۲۰ مهر ۱۴۰۰ / ۱۳:۴۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۴۸۶۹
گزارشگر : ۸۰
در حال حاضر صورت می گیرد؛

حمایت کمیته امداد اقبالیه از 700 دانش آموز نیازمند

(سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰) ۱۳:۴۲

رئیس کمیته امداد اداره اقبالیه گفت : در حال حاضر حدود 700 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد اقبالیه هستند و تلاش می کنیم بستر اجتماعی و فرهنگی لازم برای ادامه تحصیل آنها فراهم شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ رئیس کمیته امداد اداره اقبالیه در مراسمی که برای تحویل بسته های تحصیلی اهدایی از سوی یک شرکت تولیدی به دانش آموزان تحت حمایت این اداره، برگزار شد، بیان کرد: یکی از رویکردهای کمیته امداد امام خمینی (ره) ایجاد بستر مناسب برای تحصیل دانش آموزان تحت حمایت است.

یوسفی ادامه داد: در حال حاضر حدود 700 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد اقبالیه هستند که تلاش می کنیم بستر اجتماعی و فرهنگی لازم برای ادامه تحصیل آنها فراهم شود و امروز هم این شرکت تولیدی که نخواست نامی از آن برده شود در اقدامی نیکوکارانه، تعدادی بسته تحصیلی را به دانش آموزان نیازمند و محروم اختصاص داده است که به این عزیزان اهدا می شود.

وی افزود: در مجموع بیش از 140 تبلت و گوشی هوشمند به دانش آموزان فاقد گوشی به دانش آموزان تحت حمایت اهداء شده است که تلاش می کنیم با همراهی و همکاری اقشار مختلف مردم نیکوکار، خدمت رسانی به دانش آموزان ابه صورت کمی و کیفی ارتقاء پیدا کند.

در ادامه رئیس اداره اکرام کمیته امداد استان قزوین اظهارکرد: تلاش کمیته امداد امام خمینی (ره) بر این است که فقر زنجیره ای نشود یعنی فرزند مددجو نیز مانند پدر یا مادرش در گرفتاری و مشکلات ناشی از فقر و نداری نمایند.

علی قهرمانی عنوان کرد: قطع زنجیره فقر از دو راه امکان پذیر است؛ یک رویکرد توانمندسازی و اشتغال زایی است تا مددجو به صورت شایسته از مجموعه حمایتی خارج شود.

وی تصریح کرد: رویکرد دیگر توجه به دانش آموزان تحت حمایت است تا فقر مانعی برای ادامه تحصیل و حضور شایسته آنان در عرصه های مختلف جامعه نشود.

رئیس اداره اکرام کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: وقتی دانش آموز برای تحصیل با مشکل مواجه نشود، استعدادش برای زندگی خودش و همچنین جامعه موثر خواهد بود.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید