امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۲۰ مهر ۱۴۰۰ / ۱۲:۴۰
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۴۸۶۵
گزارشگر : ۹۴

دانش و دانایی پایه همه ی توانمندی‌هاست

(سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰) ۱۲:۴۰

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانش و دانایی پایه‌ی همه توانمندی‌ها و پایه‌ای است برای این‌که فرد بتواند به هدفی که دارد برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، نشست علمی تخصصی با موضوع بهره‌وری کارکنان،  با حضور نوذری از اساتید دانشگاه، مدیرکل، مدیران و معاونان ستادی کمیته امداد به‌صورت ویدئو کنفرانس با مدیران شهرستانی برگزار شد.
قباد مبشری مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه گفت: دانش و دانایی پایه‌ی همه توانمندی‌هاست و پایه‌ای است برای این‌که فرد بتواند به هدفی که دارد برسد.
وی با اشاره به اینکه امروزه در جهان جامعه‌ای موفق‌تر است که ظرفیت‌های علمی‌اش بالاتر است، افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی شاهد پیشرفت علم و دانش در جامعه امروزی کشور اسلامی‌مان ایران هستیم.
مبشری تصریح کرد: کار ما امدادگران توجه و کمک به نیازمندان است و اگر بخواهیم با تکیه‌بر روش‌های سنتی ادامه دهیم کار عقب می‌ماند و دیرتر به هدفی که در نظر داریم می‌رسیم پس باید خود را مجهز کنیم به فن‌های روز و با استفاده از این تکنیک‌ها خدمات مؤثرتری به جامعه هدف خود ارائه دهیم.
وی بیان کرد: کمیته امداد در چند سال اخیر به موضوعی با عنوان استفاده از ظرفیت‌های پژوهشی ورود پیداکرده و از نظریه‌های همه اندیشمندان در زمینه اجرایی کردن برنامه‌های خود استفاده می‌کند.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: هدف این است که از ظرفیت‌های پژوهشگران و اندیشمندان در زمینه ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تر به جامعه هدف استفاده مطلوب ببریم.
مبشری بابیان اینکه کمیته امداد از ابتدای تأسیس تاکنون در زمینه توانمندسازی مددجویان اقدامات مؤثری انجام داده است، گفت: این اقدامات نیاز دارد گاهی اوقات بازنگری و اصلاح شوند و با استفاده و بهره بردن از فن‌ها و تکنیک‌های مدرن و جدید اقدامات به‌صورت کاربردی‌تر ارائه شود.
وی خاطرنشان کرد: همه برنامه‌های کمیته امداد یک نقطه هدف دارد و نقطه هدفش خدمت به محرومان و نیازمندان است.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید