امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۲۰ مهر ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۰
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۴۸۶۱
گزارشگر : ۷۷
نگاه پرمهر ایرانیان خارج از کشور به فرزندان یتیم و نیازمند؛

پایبندی ایرانیان خارج از کشور به سنت حسنه "احسان و نیکوکاری"

(سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰) ۱۲:۰۰

همزمان در ایام پایانی ماه صفر، 500 پرس غذای گرم با حمایت و همراهی حامیان خارج از کشور، بین ایتام و نیازمندان منطقه 3 اصفهان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمدرضا مومی اردستانی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) منطقه 3 اصفهان، با اشاره به اینکه اجرای آداب نذورات هنوز در اذهان ایرانیان مقیم خارج کشور پر رنگ است، بیان داشت: همزمان با روز شهادت امام رضا (ع) توسط حامیان خارج از کشور 500 پرس غذای گرم میان نیازمندان و مددجویان این منطقه توزیع شد.

رئیس کمیته امداد منطقه 3 اصفهان با تاکید بر اینکه خیران ایرانی مقیم سایر کشورها، همچنان شبکه های انفاق را تقویت می کنند، افزود: اعتبار ریالی این اقدام خیرخواهانه با پرداخت مبلغی بالغ بر 20 میلیون تومان توسط یکی از این حامیان تامین شد و امیدواریم در ادامه این مسیر، مشکلات افزونتری از نیازمندان توسط این عزیزان مرتفع شود.

مومی اردستانی با اشاره به اینکه درحال حاضر 11 نفر از هموطنان ایرانی خارج از کشور، حمایت از 21 فرزند یتیم و نیازمند را عهده دار می باشند، افزود: پیش از این نیز در اجرای طرح اطعام و احسان حسینی همزمان با ایام سوگواری شهادت امام حسین (ع)، هزار پرس غذای گرم با حمایت مالی این عزیزان طبخ و میان مددجویان  توزیع شد.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید