امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱۹ مهر ۱۴۰۰ / ۱۲:۵۱
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۴۸۴۵
گزارشگر : ۹۴
در طرح اطعام و احسان حسینی در ماه‌های محرم و صفر؛

398 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد

(دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰) ۱۲:۵۱

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در طرح اطعام و احسان حسینی در ماه‌های محرم و صفر، 398 هزار و 927 پرس غذای گرم تهیه و بین نیازمندان استان توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش بخشش ایرانیان برای کمک به نیازمندان، این نهاد نیز در دومین سال پیاپی آشپزخانه‌های اطعام و احسان حسینی را  به‌منظور پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان، در ماه‌های محرم و صفر راه‌اندازی کرد.
وی بابیان اینکه در 55 آشپزخانه طرح اطعام حسینی در کهگیلویه و بویراحمد پخت‌وپز غذای گرم و توزیع بین نیازمندان انجام می‌شد، افزود: در ماه‌های محرم و صفر در این آشپزخانه‌ها، 398 هزار و 927 پرس غذای گرم به ارزش 11 میلیارد و 537 میلیون تومان پخت و بین خانواده‌های مددجویان و نیازمندان آسیب‌دیده از ویروس کرونا توزیع شد.
مبشری به توزیع بسته‌های غذایی بین خانواده نیازمندان در این ایام اشاره و تصریح کرد: در ماه‌های محرم و صفر 17 هزار و 881 بسته غذایی بین نیازمندان در استان کهگیلویه و بویراحمد توزیع‌شده است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به مشارکت خیران و نیکوکاران در برنامه‌های این نهاد برای کمک به نیازمندان اشاره و بیان کرد: مردم نیک‌اندیش و خداجوی استان می‌توانند کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان تحویل دهند و یا از طریق کد دستوری #۸۸۷۷* کمک‌های نقدی خود را به نیازمندان کمیته امداد اهداء کنند.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید