امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱۹ مهر ۱۴۰۰ / ۱۰:۱۳
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۴۸۳۵
گزارشگر : ۸۴
دردیدارقائم مقام کمیته امدادبافرماندهی نیروی انتظامی استان سمنان

ایجاد اشتغال و کمک به نیازمندان در سایه امنیت پادزهر ناهنجاری‌ها در جامعه

(دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰) ۱۰:۱۳

ایجاد اشتغال در سایه امنیت به عنوان بازوی توانمند در کاهش بزه‌های اجتماعی در جامعه است و از این رو کمیته امداد با ایجاد اشتغال و دستگیری از نیازمندان کمک شایانی به کاهش ناهنجاری ها در جامعه می کند.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، محمد قوسی، قائم‌مقام کمیته امداد استان سمنان  به مناسبت هفته نیروی انتظامی و در دیدار با سردار عبدالله حسنی فرمانده انتظامی استان سمنان، سرهنگ موسی بزرگی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان، تصریح کرد: کمیته امداد همراه و همگام با نیروی انتظامی با ایجاد اشتغال و سایر موارد حمایتی به خانواده‌های نیازمند و خودکفا شدن آنان تلاش  می‌کند.
 وی نتیجه ایجاد هنجارها را در جامعه مرهون تلاش‌های بی‌شائبه نیروی انتظامی دانست و خاطرنشان کرد: این نهاد حمایتی تلاش کرده با حمایت‌های همه‌جانبه از خانواده‌های نیازمند همگام با نیروی انتظامی باشد.
محمد قوسی با اشاره به پویش ایران مهربان و جذب حامی برای کودکان نیازمند، تصریح کرد: تاکنون تعداد زیادی از نیروهای نظامی و انتظامی استان سمنان به این پویش پیوستند و ماهانه با کمک‌های مادی و معنوی حامی این کودکان هستند.
فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان کمیته امداد را بازوی توانمند در ایجاد اشتغال و کمک به نیازمندان و درنتیجه ایجاد هنجار و آرامش در جامعه دانست و خاطرنشان کرد: در سایه امنیت و اشتغال تلاش می‌شود تا بزه‌های اجتماعی در جامعه کاهش پیدا کند.
سردار عبدالله حسنی فرمانده انتظامی استان سمنان راه‌اندازی و به‌کارگیری ظرفیت صددرصدی کارخانه‌ها ، کارگاه‌های تولیدی را ضروری دانست و اذعان داشت: اقتصاد به تولید وابسته و این امر منجر به ایجاد اشتغال در جامعه و کاهش ناهنجاری‌ها خواهد شد.
شایان‌ذکر است، در این جلسه درباره ایجاد یک مرکز نیکوکاری نیروی انتظامی تبادل‌نظر شد.
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید