امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱۹ مهر ۱۴۰۰ / ۰۷:۵۲
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۸۴۸۳۰
گزارشگر : ۸۷
در جلسه شورای مدیران در شهرستان ماهنشان عنوان شد ؛

اشتغال زایی هدفمند برای مددجویان از اولویت های اصلی کمیته امداد در سال جاری است .

(دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰) ۰۷:۵۲

رویکرد کمیته امداد استان با تاکید بر آموزش وکسب مهارتهای شغلی مددجویان تحت حمایت با حرکت انقلابی وجهادی وخلق فرصت های شغلی برای همه افراد مستهد تحت حمایت در جهت رسیدن به خودکفایی وتوانمندی خانواده هاست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، هدایت صفری مدیرکل کمیته امداد استان زنجان ، در جمع شورای مدیران این نهاد که با حضور امداد گران کمیته امداد ماهنشان وانگوران برگزار شد  اولویت های اصلی این نهاد  را ایجاد اشتغال برای مددجویان وتوانمند سازی آنان عنوان کرد وافزود : باید با حرکت جهادی وانقلابی جهت خلق فرصت های شغلی با بهره گیری از ظرفیت های موجود و بهره مندی از پتانسیل خوب منطقه حداکثر استفاده را در راستای رسیدن خانواده های تحت حمایت به توانمندی وکسب درآمد پایدار داشته باشیم .

وی با بیان اینکه دوره های آموزشی این نهاد در زمینه اشتغال وتوانمند سازی برای کسب وکار در سه بخش مقدماتی ، پایدار سازی ومهارتی با هدف توانبخشی ومهارت افزایی  برای مددجویان برگزار می گردد افزود : تاکید بر اشتغال در زمان مقرر وتسریع در اقدام وتوجه ویژه به کیفیت کارها همواره در تمامی مراحل ایجاد اشتغال این نهاد مورد تاکید بوده است .

صفری تصریح کرد : در زمینه پایدار سازی به مددجویانی که زمینه اشتغال در طرح های کشاورزی ، دامپروری ، پرورش ماهی ، فرشبافی ومشاغل خانگی را برای خود راه اندازی نموده اند ، اطلاعات تکمیلی ، آموزشی وبه روز داده می شود تا به شکل بهتری به تولید محصولات خود اقدام نمایند.

مدیرکل کمیته امداد استان اضافه کرد : در مقوله آموزش مقدماتی هم این نهاد بدنبال آموزش به خانواده هایی است که تخصص لازم برای ایجاد اشتغال را نداشته وباید مهارتهای لازم را  برای ایجاد اشتغال کسب نمایند .

وی افزود: آموزش کسب و کار یکی از ارکان برنامه‌های اشتغال خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد است. که سبب توانمندی این عزیزان در حرف گوناگون ، دستیابی به شغلی پایدار ومشارکت در فعالیت های اقتصادی می گردد.

  مدیرکل کمیته امداد استان در ادامه با بیان اینکه آموزش های کسب وکار مقدماتی با هدف پایدار سازی طرح های اشتغال وبروز رسانی مهارت های انجام کار و افزایش بهره وری به مجریان طرح های اشتغال ارائه می شود ، افزود : مددجویان پس از گذراندن دوره های آموزشی از تسهیلات اشتغال کمیته امداد برای ایجاد کسب وکار مناسب وتوانمندی ورسیدن به استقلال مالی بهره مند می شوند .انتهای پیام  

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید