امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۱۸ مهر ۱۴۰۰ / ۱۱:۲۷
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۴۸۱۲
گزارشگر : ۸۴
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان خبر داد

اجرای امداد هوشمند کارآمد در کمیته امداد استان سمنان

(یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰) ۱۱:۲۷

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان گفت: در حال حاضر 36 خدمت از مجموعه خدماتی که کمیته امداد به مددجویان تحت پوشش ارائه می‌دهد به‌صورت غیرحضوری است و به زودی طرح امداد هوشمند کارآمد در کمیته امداد استان سمنان اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، سیده فاطمه تقوی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان در جلسه آموزشی طرح امداد هوشمند، بیان کرد: طرح امداد هوشمند و کارآمد با بانک اطلاعاتی کامل، منسجم و جامع مددجویان تحت حمایت برای ارائه خدمات بهتر به نیازمندان به‌زودی در کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان اجرا می‌شود.

وی به طرح امداد هوشمند اشاره کرد و گفت: پالایش اطلاعات مددجویان، بروزرسانی اطلاعات فردی و  صحت سنجی تنها بخشی از  مزایای این سامانه است.

سیده فاطمه تقوی با اشاره به اینکه استان سمنان جزء 6 استان پایلوت  اجرای این طرح است، تصریح کرد: این طرح در دو شهرستان سمنان و سرخه با آموزش همکاران همراه شده تا به زودی به اجرا درآید.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان، تصریح کرد: در طی سال های گذشته در مقوله امداد هوشمند  اقداماتی از جمله  درگاه ثبت درخواست های مددجویان از طریق اینترنت صورت پذیرفته است.

 وی تأکید کرد: مددجویان با ورود به سامانه e.emdad.ir می‌توانند با وارد کردن کد ملی خود به صورت الکترونیکی 36 نوع از درخواست‌های خود را ثبت و ارسال کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید