امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۱۸ مهر ۱۴۰۰ / ۱۰:۳۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۴۸۰۹
گزارشگر : ۸۰
با مشارکت اقشار مختلف مردم صورت گرفت؛

مشق محبت 6.5 میلیارد تومانی مردم قزوین در شور عاطفه ها

(یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰) ۱۰:۳۱

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: اقشار مختلف مردم با مشارکت در شور عاطفه ها که با شعار "با هم مشق محبت بنویسیم" برگزار شد، بیش از 6 میلیارد و 500 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند مساعدت کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرزاد فرهادی بیان کرد: هر ساله با نزدیک شدن فصل درس و مدرسه، جشن عاطفه ها برای کمک هرچه بیشتر به دانش آموزان نیازمند اجرا می شود.

وی ادامه داد: طی چند سال گذشته با توجه به مصادف بودن ایام بازگشایی مدارس با ماه محرم و صفر، جشن عاطفه ها با عنوان "شور عاطفه ها" برگزار شده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اعلام کرد: اقشار مختلف مردم با مشارکت در شور عاطفه ها که با شعار "با هم مشق محبت بنویسیم" برگزار شد، بیش از 6 میلیارد و 500 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند مساعدت کردند.

وی با اشاره به رویکرد اجرای این برنامه اضافه کرد: برپایی این برنامه فرهنگی و اجتماعی موجب شده است تا اقشار مختلف مردم با حضور و مشارکت خود، انفاق و نیکوکاری را در عرصه مهم تحصیل دانش آموزان بسط دهند.

فرهادی افزود: کمبود وعده های غذایی را می توان با غذاهای کمکی جبران کرد ولی یک سال محرومیت از تحصیل برای دانش آموز، به راحتی جبران پذیر نیست از طرفی ممکن است آسیب هایی را متوجه دانش آموز کند.

وی خاطرنشان کرد: اگر فرصت تحصیل برای دانش آموزان محروم فراهم شود در واقع به قطع زنجیره فقر کمک کرده ایم، تا زمانی که زنجیره فقر را قطع نکنیم، نمی توانیم در رفع محرومیت نتیجه کارمان را پایدار بدانیم.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین اظهارکرد: همه باید تلاش کنیم از فرصت نیکوکاری به شایستگی استفاده کنیم چراکه این فرصت ها زودگذر هستند.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار علاوه بر مراجعه حضوری، می توانند از طریق کد مهربانی #028*8877* کمک های خود را اهداء کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید