امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۱ مهر ۱۴۰۰ / ۰۸:۰۰
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۴۸۰۴
گزارشگر : ۸۵

حمایت سبزقامتان امنیت از ایتام

(چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰) ۰۸:۰۰

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی هفته ناجا را تبریک گفت و اعلام کرد: هزار و607 نیکوکار از سبزقامتان و کارکنان ناجا در خراسان رضوی از 3 هزار و 171 کودک یتیم و محسنین حمایت می‌کنند که هزار و 532 نیکوکار مرد و 75 نفر آنها بانوان هستند.

وی، با اعلام اینکه همکاری کارکنان ناجا با این طرح از سال 87 شروع‌ شده و هر ساله شاهد افزایش میزان حضور فرماندهان و نیروهای مختلف پلیس در این بخش هستیم، گفت: کارکنان ناجا در کنار ایجاد امنیت برای عموم مردم در طرح اکرام ایتام و محسنین مشارکت دارند تا فرزندان یتیم و محسنین از مشکلات مالی کمتر رنج ببرند.

آسوده به اجرای پویش ملی «ایران مهربان» اشاره داشت و اظهار کرد:در قالب این پویش، نیکوکاران با واریز ماهیانه حداقل 10 هزار تومان به ازای هر نفر می توانند حمایت یک یا چند فرزند را عهده دار شوند  در این بین  کمیته امداد  نقش نظارتی دارد. 

وی یادآور شد: خیران می توانند به منظور مشارکت در این طرح به سایت EKRAM.EMDAD.IR مراجعه و از یک یا چند فرزند نیازمند حمایت کنند و یا عدد یک را به سامانه ۳۰۰۰۸۰۳۳ پیامک نمایند. 

شایان ذکر است: نیکوکاران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر همه روزه به جز ایام تعطیل با شماره تلفن 3128 از 7:30 صبح تا 16 عصر تماس بگیرند. 

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید