امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۱۳ مهر ۱۴۰۰ / ۱۲:۳۱
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۴۸۰۱
گزارشگر : ۸۵

خراسان رضوی حائز رتبه اول در اطعام حسینی

(سه شنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۰) ۱۲:۳۱

رئیس کمیته امداد گفت: کمیته امداد خراسان رضوی در اطعام رضوی و به ویژه در اطعام با غذای گرم مطابق با پروتکلهای بهداشتی رتبه اول در کشور را به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سید مرتضی بختیاری در سفر به مشهد و بازدید از یکی از آشپزخانه اطعام حسینی در اردوگاه ثامن الائمه(ع) ایام شهادت آخر ماه صفر را تسلیت گفت و افزود: با همراهی خیران، مراکز نیکوکاری و کمیته امداد خراسان رضوی در قالب طرح اطعام حسینی  از ابتدای ماه محرم بیش از ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار پرس غذای گرم طبخ و بین نیازمندان توزیع کرده است. 
وی از مشارکت  ویژه《امین التجاری》نیکوکار خراسان رضوی در طرح اطعام حسینی با کمیته امداد تشکر کرد و افزود: از جمله فعالیت های ایشان در بخش اطعام مشارکت در پخت و توزیع غذا بیش از ۱۵ هزار پرس در هر یک از شب‌های ماه رمضان، پخت و توزیع ۱۵۰ هزار پرس غذای گرم در روز عید غدیر  است. 
وی از اعتماد نیکوکاران به کمیته امداد کفت و اظهار کرد: نیکوکاران می توانند در انجام امور خیرخواهانه خود با کمیته امداد مباشرت و ارتباط داشته باشند و خودشان در انجام امور خیر حضور داشته‌ باشند. 
بختیاری از حمایت های نماینده محترم ولی فقیه در استان خراسان رضوی و امام جمعه مشهد آیت الله علم الهدی در استان تشکر کرد .
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید