امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۱۸ مهر ۱۴۰۰ / ۰۹:۱۶
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۴۷۹۸
گزارشگر : ۷۷
مشارکت مردم نیک اندیش در برنامه شور عاطفه ها؛

افزایش 25 درصدی حمایت نیکوکاران از دانش آموزان نیازمند اصفهانی

(یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰) ۰۹:۱۶

با همراهی مردم نیک اندیش استان اصفهان، حمایت از دانش آموزان نیازمند نسبت به مدت مشابه سال قبل، 25 درصد افزایش داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با قدردانی از کمک های خیران و نیکوکاران بیان داشت: امسال در برنامه شور عاطفه ها بالغ بر 19 میلیارد تومان ، با مشارکت مردم شریف استان و خیراندیشان نیکوکار جمع آوری و میان دانش آموزان و دانشجویان نیازمند توزیع شد.

کریم زارع با اشاره به اینکه امسال770پایگاه شور عاطفه ها در سراسر استان مستقر بود، ادامه داد: با مساعدت خیران 16 میلیارد و 500 میلیون تومان در قالب اهدای کالا شامل: لوازم التحریر، کتب کمک آموزشی و لوازم الکترونیکی، همچنین مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون تومان به صورت نقد جمع آوری شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته با توجه به تغییر شرایط تحصیلی از حضوری به مجازی، بیش از 4 هزار تبلت بین دانش آموزان و دانشجویان توزیع شد، افزود: در برنامه شور عاطفه ها، سال گذشته کمک های جمع آوری شده 15 میلیارد و 100 میلیون تومان بوده است که این رقم در سال جدید 25 درصد رشد داشته است.

مدیرکل کمیته امداد استان گفت: نیکوکاران می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر این اداره و مراکز نیکوکاری، کمک های نقدی و غیرنقدی خود را برای کمک به بهبود فضای تحصیلی دانش آموزان نیازمند، ارئه و یا از طریق شماره گیری کد دستوری #1*031*8877* هدایای نقدی خود را در کوتاهترین زمان ممکن بدست این عزیزان برسانند.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید