امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
شنبه / ۱۷ مهر ۱۴۰۰ / ۱۰:۳۳
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۴۷۸۸
گزارشگر : ۸۰
طی 6 ماهه نخست سال جاری صورت گرفته است؛

مشارکت 46 میلیاردی مردم استان قزوین در طرح های اطعام، احسان و نذر

(شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰) ۱۰:۳۳

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: مردم استان قزوین طی 6 ماهه سال جاری بیش از 46 میلیارد تومان در قالب طرح های نذر، اطعام و احسان به نیازمندان کمک کرده اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ فرزاد فرهادی در مراسم طبخ و توزیع هفت هزار پرس غذا میان نیازمندان که در مدرسه عبدالهاشمی شریف آباد برگزار شد، بیان کرد: مردم استان قزوین علیرغم مشکلات اقتصادی که در جامعه وجود دارد در عرصه نیکوکاری حضور خوبی دارند.

وی ادامه داد: این حضور به گونه ای است که ما در طرح نذر و قربانی بیش از 6 میلیارد و 141 میلیون تومان، در طرح اطعام مهدوی و افطاری بیش از 19 میلیارد و 149 میلیون تومان و در طرح اطعام و  احسان حسینی بیش از 12 میلیارد و 402 میلیون تومان کمک مردمی را شاهد بوده ایم.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: در واقع مردم استان قزوین طی 6 ماهه سال جاری بیش از 46 میلیارد تومان در قالب طرح های نذر، اطعام و احسان به نیازمندان کمک کرده اند.

وی عنوان کرد: مشارکت مردمی در طرح های مختلف کمیته امداد طی 6 ماهه نخست سال جاری 75 درصد رشد داشته است که باید به واسطه مشارکت بالای مردم در برنامه ها و فعالیت های نیکوکارانه خداوند سبحان را شکرگزار باشیم.

وی اعلام کرد: کمک های مردمی در قالب هر طرح در همان طرح و برای هر منطقه ای نیز در همان نقطه هزینه می شود.

فرهادی اضافه کرد: امروز در برنامه پخت هفت هزار پرس غذای گرم برای نیازمندان یکی از جلوه های نیکوکاری را شاهد هستیم که با مشارکت اقشار مختلف مردم صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: این برنامه با همت مرکز نیکوکاری ثارا... اجرایی شد و نشان داد که تجربه واگذاری امور نیکوکاری به مردم موفقیت آمیز است در نتیجه می توانیم این رویکرد را تقویت کنیم.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: کمیته امداد امام خمینی (ره) اعتماد مردمی را که در مراکز نیکوکاری گسترش یافته را سرمایه اجتماعی و راهبردی خود می داند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید