امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
شنبه / ۱۷ مهر ۱۴۰۰ / ۰۹:۳۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۴۷۸۲
گزارشگر : ۸۹
توسط شرکت فولاد سفید دشت انجام شد:

تهیه 1300 بسته لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان نیازمند بروجن

(شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰) ۰۹:۳۰

رئیس اداره کمیته امداد بروجن از تهیه 1300 بسته لوازم‌التحریر توسط شرکت فولاد سفید دشت بروجن برای دانش‌آموزان نیازمند این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، سعید صابریان با تقدیر از کمک‌های خیران و نیکوکاران بیان کرد: این بسته‌ها شامل لوازم‌التحریر اساسی هستند که میان دانش‌آموزان نیازمند تحت حمایت و غیر تحت حمایت بروجن توزیع شده است.

وی با اشاره به دیگر فعالیت‌های خیرخواهانه شرکت فولاد سفید دشت با مشارکت مرکز نیکوکاری باقرالعلوم(ع) این شهر افزود: تهیه مصالح ساختمانی برای ساختمان در حال احداث مددجویان، ذبح و توزیع گوشت گرم و کمک به دانش‌آموزان نیازمند از جمله فعالیت‌های خیرخواهانه این مجموعه صنعتی است.

صابریان ضمن اشاره به حمایت مراکز نیکوکاری از خانواده‌های نیازمند تحت حمایت و غیر تحت حمایت خاطرنشان کرد: مردم نوعدوست و نیکوکار می‌توانند با مراجعه به مراکز نیکوکاری در شهر خودشان، کمک‌های نقدی و غیرنقدی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان همان شهر برسانند.

شایان ذکر است، کد دستوری #038*8877* و شماره حساب 0412_5003_9979_6037 برای پرداخت غیرحضوری کمک‌های مردم نیکوکار استان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید