امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
شنبه / ۱۷ مهر ۱۴۰۰ / ۰۸:۴۳
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۸۴۷۷۹
گزارشگر : ۸۴
www.3172.org

سامانه پرداخت اینترنتی مساعدت به نیازمندان استان سمنان

(شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰) ۰۸:۴۳

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان از سامانه پرداخت اینترنتی مساعدت برای نیازمندان استان سمنان در درگاه www.3172.org خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کمیته امداد، حمیدرضا رجب‌زاده، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع کرونا و پیشگیری از بیماری و تأکید بر پرداخت های مردمی به روش نوین سامانه‌ای برای کمک‌های مختلف مردم استان سمنان راه‌اندازی شد.
وی با اشاره به اینکه در این سامانه پرداخت برای تمامی شهرها ازجمله امیرآباد، آرادان، بسطام، دامغان، گرمسار، مهدی‌شهر، میامی، سمنان، شاهرود و سرخه مهیا شده است، اذعان داشت:در تمامی سرفصل‌ها ازجمله اشتغال، درمان، مسکن، جهیزیه، ملزومات آموزشی نیازمندان و سایر موارد لحاظ شده تا نیکوکاران بتوانند کمک‌ها را طبق نیت خودپرداخت کنند.
حمیدرضا رجب‌زاده با اشاره به فراهم‌سازی تلفن گویای پرداخت اینترنتی مساعدت برای نیازمندان استان سمنان، تصریح کرد: شماره تماس 31720000 برای شهروندان نیک‌اندیش راه‌اندازی شده است .
وی با اشاره به راهنمای پرداخت اینترنتی کمک به نیازمندان در این سامانه ، خاطرنشان کرد: با ورود به این سامانه و واردکردن مبلغ دلخواه، انتخاب شهر، سرفصل کمک به نیازمندان و واردکردن شماره تلفن  کمک خود را نیازمندان اهدا می کنیم.
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید