امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۱۲ مهر ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۱
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۴۷۵۳
گزارشگر : ۸۹
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان مطرح کرد:

پرداخت الکترونیکی صدقه با اسکن «کد QR» در چهارمحال و بختیاری

پرداخت الکترونیکی صدقه با اسکن «کد QR» در چهارمحال و بختیاری
(دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰) ۱۱:۰۱

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: پرداخت الکترونیکی صدقه با اسکن «کد QR» از طریق تلفن همراه از روش‌های نوین پرداخت صدقات مردمی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حمید محمدی بیان کرد: اسکن کد QR از جمله روش‌های غیرحضوری پرداخت است که امکان پرداخت آسان صدقات را با استفاده از تلفن همراه فراهم می‌کند.

وی افزود: علاقه‌مندان به این روش پرداخت می‌توانند برنامه QR code reader را دانلود و با اسکن کد ساخته شده برای پرداخت صدقه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن کمک‌های نقدی خود را به دست نیازمندان برسانند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان با اشاره به سایر روش‌های الکترونیکی پرداخت صدقات گفت: ارسال پیامک خالی یا عدد یک به شماره 8877، شماره‌گیری کد آنی پرداخت #038*۸۸۷۷* از طریق گوشی همراه، مراجعه به سایتemdad.ir و پرداخت از طریق نصب اپلیکیشن آپ از دیگر روش‌های غیرحضوری پرداخت صدقات است.

محمدی اضافه کرد: صدقات پرداختی مردم نیکوکار استان براساس دستورات دینی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نیازمندان همان منطقه اختصاص می‌یابد. محل هزینه‌کرد صدقات بر اساس نیازسنجی نیازمندان که از پیش و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده تعیین شده است انجام می پذیرد.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان ادامه داد: از مهمترین موارد هزینه کرد صدقات میتوان به احداث مسکن برای خانواده‌های نیازمند، پرداخت هزینه‌های درمانی، تأمین بخشی از هزینه‌های ازدواج فرزندان مددجویان، پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان به خانواده مددجویان اشاره کرد.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید