امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
پنج شنبه / ۸ مهر ۱۴۰۰ / ۱۵:۳۴
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۸۴۶۷۸
گزارشگر : ۴۸۷
با حضور قائم‌مقام کمیته امداد انجام شد؛

افتتاح همزمان ۴۱ مرکز نیکوکاری در استان گلستان

(پنج شنبه ۸ مهر ۱۴۰۰) ۱۵:۳۴

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مصطفی خاکسار قهرودی، قائم‌مقام کمیته امداد در مراسم افتتاح متمرکز ۴۱ مرکز نیکوکاری در استان گلستان گفت: حضور مردم معجزه بزرگی است و  توفیق اساسی کمیته امداد در تحقق اهداف خود در گروی استفاده از ظرفیت‌های مردمی است.
 
وی با بیان اینکه در تلاش هستیم برای انجام همه خدمات از ظرفیت خیران استفاده کنیم، افزود: برای اینکه بتوانیم بیشتر در خدمت محرومان باشیم و برای انجام تعهدات خود و فراهم کردن شرایط سهل خدمت، به همکاری و همیاری مردم نیازمندیم که این مهم در مراکز نیکوکاری مجسم شده است. 
 
قائم‌مقام کمیته امداد راه‌اندازی مراکز نیکوکاری را در جهت  امدادرسانی محلی دانست و اضافه کرد: در بررسی‌ها به راه حل ایجاد تشکیل مراکز مردمی به عنوان امداد محله و سپس با نامگذاری مراکز نیکوکاری دست یافتیم.
 
خاکسار با اشاره به اهداف راه‌اندازی مراکز نیکوکاری، بیان کرد: مردم برای حل مشکلات محله خود تلاش می‌کنند و اگر این کار انجام شود یکی از ماموریت‌ها و رسالت‌های خود را در کمیته امداد توانسته‌ایم انجام دهیم.
 
وی گفت: یکی از ماموریت‌هایی که در برنامه پنج ساله کمیته امداد مورد توجه قرار گرفت سرعت بخشیدن و تلاش در جهت ایجاد مراکز نیکوکاری است که امروز شاهد و ناظر افتتاح ۴۱ مورد از این مراکز در استان گلستان هستیم.
 
خاکسار افزود: امیدواریم شاهد روزی باشیم که موضوع آزار دهنده فقر در کشور ریشه‌کن شود و این نیز با همت و حضور مردم در کنار اقدامات و تلاش‌های دولت قابل دستیابی است.
 
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید