امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۴ مهر ۱۴۰۰ / ۱۵:۳۶
سرویس : کرمان
کد خبر : ۱۸۴۶۰۷
گزارشگر : ۸۲
از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون؛

۲۳ رزمایش کمک‌های مؤمنانه با همکاری ارتش و کمیته امداد در استان کرمان برگزارشده است

(یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰) ۱۵:۳۶

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون ۲۳ مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه با همکاری ارتش و کمیته امداد در استان کرمان برگزارشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، امیر غلامعلیان در رزمایش لبیک یا امام خامنه‌ای که به مناسبت هفته دفاع مقدس در کرمان برگزار شد افزود: در قالب این رزمایش ۱۲۰۰ بسته معیشتی و لوازم‌التحریر به ارزش 54 میلیارد ریال و ۲۵۰ سری جهیزیه شامل هر سری ۱۴ قلم کالای اساسی منزل به ارزش 75 میلیارد ریال با همکاری ارتش و کمیته امداد استان کرمان تهیه و بین خانواده‌های مناطق محروم کهنوج و جیرفت توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: در طول هفته دفاع مقدس امسال این دومین مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه است که با همکاری ارتش و کمیته امداد برگزارشده است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق ارتش تصریح کرد: این کمک معطوف به هفته دفاع مقدس نیست و این کمک‌ها در طول سال و هم‌چنین تا زمان رفع فقر و محرومیت از چهره استان ادامه خواهد داشت.

امیر غلامعلیان خاطرنشان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا و بافرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکنون ۲۳ مرحله رزمایش کمک‌های مؤمنانه با همکاری کمیته امداد و ارتش در استان کرمان برگزارشده است.

انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید