امروز شنبه ,۱ آبان ۱۴۰۰
یکشنبه / ۴ مهر ۱۴۰۰ / ۱۱:۵۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۴۶۰۱
گزارشگر : ۸۹
توسط یکی از خیران انجام شد:

تهیه 2 هزار بسته لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان نیازمند چهارمحال و بختیاری

تهیه 2 هزار بسته لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان نیازمند چهارمحال و بختیاری
(یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰) ۱۱:۵۰

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی جدید، 2 هزار بسته لوازم‌التحریر توسط یکی از خیران برای دانش‌آموزان تحت حمایت تهیه شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی با تبریک فرا رسیدن سال تحصیلی جدید بیان کرد: این بسته‌‌ها شامل 14 قلم لوازم‌التحریر ضروری هستند که توسط یک خانواده نیکوکار به دانش‌آموزان نیازمند استان تقدیم شده است.

وی با اشاره به برگزاری پویش شور عاطفه‌ها در راستای کمک به دانش‌آموزان نیازمند افزود: تأمین تجهیزات هوشمند الکترونیکی شامل تبلت، لپ‌تاپ و گوشی هوشمند، پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی و تأمین لوازم‌التحریر ضروری از اهداف برگزاری این پویش است.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه دانش‌آموزان نیازمند علی‌رغم توانایی و استعداد به علت مشکلات مالی توانایی خرید تجهیزات الکترونیکی و لوازم‌التحریر را ندارند گفت: کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار و خیر استان علاوه‌بر رفع بخشی از نیازهای اقتصادی آن‌ها گامی در راستای توسعه کشور نیز هست.

محمدی با اشاره به روش‌های مشارکت در این پویش ادامه داد: کد دستوری #038*8877* و شماره حساب 0412_5003_9979_6037 برای پرداخت غیرحضوری کمک‌های مردم نیکوکار استان در نظر گرفته شده است.

شایان ذکر است، 6 هزار دانش‌آموز و 1065 دانشجو و طلبه تحت حمایت کمیته امداد استان هستند و از خدمات پرداخت کمک هزینه‌های تحصیلی و شهریه«ویژه دانشجویان» بهره‌مند هستند.

انتهای پیام      

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید