امروز شنبه ,۱ آبان ۱۴۰۰
یکشنبه / ۴ مهر ۱۴۰۰ / ۱۱:۴۱
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۴۵۹۶
گزارشگر : ۹۴

امکان پرداخت صدقه از طریق کد کیوآر(QR) در کهگیلویه و بویراحمد

امکان پرداخت صدقه از طریق کد کیوآر(QR) در کهگیلویه و بویراحمد
(یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰) ۱۱:۴۱

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم خیر و نیکوکار استان می‌توانند از طریق کد کیوآر برای پرداخت صدقات خود اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: کد کیوآر باهدف اشاعه فرهنگ خیر و احسان و استفاده از شیوه‌های نوین در پرداخت صدقات و سایر کمک‌های مردمی فعال می‌شود.
وی تصریح کرد: در روش پرداخت صدقه از طریق کد کیوآر هر مشترک صندوق صدقات می‌تواند با داشتن کد کیوآر اختصاصی خود و با استفاده از گوشی همراه به‌آسانی نسبت به پرداخت صدقه اقدام کند.
مبشری افزود: کدهای یادشده توسط نیروهای مشارکت‌های مردمی ادارات اجرایی کمیته امداد بر روی صندوق‌های صدقات خانگی نصب و امکان پرداخت از این طریق برای مشترکان فراهم می‌شود.
وی بابیان اینکه تسریع در پرداخت کمک‌رسانی به نیازمندان و امکان پرداخت صدقه در هر زمان، از مزایای پرداخت صدقه از طریق کد کیوآر است، بیان کرد: این اقدام سبب سهولت در پرداخت صدقات و همچنین جلوگیری از انتقال ویروس کرونا از طریق پول در این ایام شیوع بیماری کرونا، انجام می‌شود.
مبشری با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین کاربردهای کد کیوآر ذخیره اطلاعات تماس است، گفت: کاهش زمان تخلیه، کاهش هزینه‌های اجرایی، اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی سریع به مشترکان، حذف قبوض کاغذی و ارائه رسید الکترونیکی و جلوگیری از استهلاک پول ملی از دیگر ویژگی‌های مهم این شیوه است.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد پرداخت صدقه از طریق کد دستوری #۰74* ۸۸۷۷* را از دیگر روش‌های الکترونیکی پرداخت صدقه عنوان و بیان کرد: صدقات جمع‌آوری‌شده در بخش‌های مختلفی اعم از امور معیشتی، بهداشت، درمان و امور بیمه، مسکن، جهیزیه و تحصیل نیازمندان هزینه می‌شود.
انتهای پیامامتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید