امروز شنبه ,۱ آبان ۱۴۰۰
یکشنبه / ۴ مهر ۱۴۰۰ / ۰۶:۱۵
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۴۵۸۹
گزارشگر : ۱۰۵
مدیرکل کمیته امداد مازندران مطرح کرد؛

بهره مندی ایتام و فرزندان طرح محسنین از حمایت های حامیان/ ekram.emdad.ir آدرس اینترنتیِ کمک به ایتام و فرزندان طرح محسنین

بهره مندی ایتام و فرزندان طرح محسنین از حمایت های حامیان/ ekram.emdad.ir آدرس اینترنتیِ کمک به ایتام و فرزندان طرح محسنین
(یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰) ۰۶:۱۵

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: سه هزار نفر از ایتام و۹۷۰۰نفر طرح محسنین تحت حمایت کمیته امداد مازندران قرار دارند و از حمایت های مادی و معنوی حامیان برخوردارند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد،حجت الاسلام بشیر عالیشاه،مدیرکل کمیته امداد مازندران با بیان اینکه حامیان در بخش های معیشت، فرهنگی، تامین جهیزیه،مسکن ، درمانی و... به ایتام و فرزندان طرح محسنین کمک می کنند، اظهار داشت: خیران می‌توانند درپرداخت کمک های نقدی وغیرنقدی با مراجعه حضوری به کمیته امداد برای مشارکت در طرح اکرام و محسنین و همچنین از طریق سامانه اکرام به صورت اینترنتی به آدرس ekram.emdad.irاقدام کنند.

وی به پرداخت مستمری به مددجویان اشاره کرد و افزود: کمترین مستمری که مددجو داده می شود یک نفره ۵۰۰هزار تومان و بیشترین مستمری یک میلیون ۱۰۰ هزار تومان به پنج نفره و پنج نفره به بالا پرداخت می شود.

وی بیان داشت: ۳۸۰۰بیمار صعب العلاج از خدمات این نهاد بهره مند هستند و با هم افزایی و مشارکت خیران تلاش می کنیم تا مشکلات مددجویان را مرتفع سازیم.

مدیر کل کمیته امداد مازندران به شور عاطفه ها اشاره کرد و گفت: سال گذشته باتوجه به نیاز دانش آموزان به تبلت با هم افزایی و کمک خیران تبلت مورد نیاز شش هزار و ۴۰۰ دانش آموز تحت حمایت تهیه شد.

وی گفت: ۱۴۰۰دانشجو در استان تحت حمایت قرار دارند و خدمات به آنها ارائه می شود.

حجت الاسلام عالیشاه گفت: با توجه به شرایط کنونی کارکنان این نهاد در میدان کار حضور دارند و با اقدامات جهادی و انقلابی و خلوص نیت به کمک نیازمندان می شتابند.

وی گفت: کمیته امداد به مددجویان خدمات عمرانی ارائه می دهد و ساخت مسکن مددجویان در حال انجام است و تعمیر و بهسازی مسکن مددجویان نیز از دیگر اقدامات بشمار می رود.

وی تصریح کرد:سیاست راهبردی کمیته امداد توانمندسازی مددجویان است و سال گذشته همه اعتبارات اشتغال با همکاری بانک های عامل جذب شد.

مدیرکل کمیته امداد مازندران افزود: امسال هم ۴۴۰میلیارد تومان تسهیلات اشتغال درنظر گرفته شده که تاکنون ۲۰۰میلیارد تومان معرفی به بانک صورت گرفته است و مابقی موارد نیز در حال انجام است و این امر نشان از تلاش کارکنان این نهاد دارد.

وی گفت:خدمت رسانی به محرومان وظیفه است و همه باید در این خصوص اهتمام داشته باشیم.

حجت الاسلام عالیشاه افزود:همه خادم محرومان هستیم و برای کمک به آنان تلاش می کنیم.

انتهای پیام/


امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید