امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
شنبه / ۳ مهر ۱۴۰۰ / ۱۴:۲۹
سرویس : مرکزی
کد خبر : ۱۸۴۵۸۳
گزارشگر : ۹۰
به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد،

تحویل 40 باب مسکن مددجویی به خانواده های تحت حمایت

(شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰) ۱۴:۲۹

مراسم نمادین اهدای یک باب از 40 واحد مسکن مددجویی با حضور مدیر کل کمیته امداد استان و جمعی از مسئولین در شهرستان شازند برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد ، مجید مومنی، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی ، از تحویل 40 باب مسکن به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: اهم فعالیتهای کمیته امداد رسیدگی به فقرا ، نیازمندان و کمک به رفع محرومیت است و کمک به نیازمندان ، کار خیر برای بهترین بندگان خداست.

وی با اشاره به اینکه خانواده‌های ولی نعمت وارثان واقعی انقلاب هستند ، گفت: امام خمینی (ره) در وصیت نامه خود ،انقلاب را انقلاب مستضعفان عنوان و بر حمایت و دستگیری از محرومین و رسیدگی به فقرا بسیار تأکید نمودند.

وی افزود: دشمنان از اقدامات سپاه ، بسیج وکمیته امداد و هرگونه اقدامی در جهت کمک به نیازمندان عصبانی هستند و تلاش در جهت رفع محرومیت خار چشمی بر دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی است.

مدیر کل کمیته امداد استان در ادامه با بیان اینکه خیران و مردم نوع دوست استان مرکزی 252 میلیارد تومان در سال گذشته به نیازمندان کمک کردند ، گفت: خیران در 6 ماهه امسال 152 میلیارد تومان به نیازمندان کمک کردند که علی رغم مشکلات به نسبت مشابه سال گذشته در 6 ماهه این میزان 70 درصد افزایش داشته است.

وی اضافه کرد: تعداد 42 هزار حامی حمایت از کودکان ایتام و نیازمندان را عهده‌دار هستند که به نسبت سال گذشته رشد صد درصد رشد داشته است .

وی اضافه کرد: کمک‌های نقدی این حامیان به صورت مستقیم ماهیانه به حساب فرزندان معنویشان واریز می شود.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید