امروز شنبه ,۱ آبان ۱۴۰۰
شنبه / ۳ مهر ۱۴۰۰ / ۱۳:۲۵
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۸۴۵۷۶
گزارشگر : ۹۸

زنگ عاطفه‌ها در استان البرز به‌صورت نمادین در مدرسه ابتدایی مرحوم حسن کرمی نواخته شد

زنگ عاطفه‌ها در استان البرز به‌صورت نمادین در مدرسه ابتدایی مرحوم حسن کرمی نواخته شد
(شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰) ۱۳:۲۵

زنگ عاطفه‌ها با حضور مسئولان کشوری و استانی به‌صورت نمادین در مدرسه ابتدایی مرحوم کرمی که از محل زکات مستحبی اموال ایشان ساخته‌شده به صدا درآمد.

 
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز، محمد محمدی فرد مدیرکل کمیته امداد در مراسم نمادین نواختن زنگ عاطفه‌ها که در دبستان مرحوم حسن کرمی کرج برگزار شد، گفت: برای نخستین بار در کشور ۱۳  میلیارد تومان از محل زکات مستحبی در این استان به امر مقدس مدرسه‌سازی اختصاص‌یافته است.
محمدی فرد افزود: این مدرسه ۱۲ کلاسه از محل زکات مستحبی اموال مرحوم حسن کرمی توسط فرزندان ایشان ساخته‌شده است.
وی با اشاره به اینکه مرکز نیکوکاری اداره کل نوسازی مدارس به‌عنوان نخستین مرکز تخصصی زکات محور و نمونه در سطح کشور و استان البرز راه‌اندازی شده است، اضافه کرد: امیدواریم این حرکت در سال ۱۴۰۰ و سال‌های آینده بتوانند به‌عنوان بستری مهم در بخش ترویج فرهنگ زکات در استان ایفای نقش کند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: مدارس البرز همه‌ساله باهدف کمک به تأمین بخشی از نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند و در قالب آیین ملی شور عاطفه‌ها با کمیته امداد همکاری می‌کنند و امسال نیز پویش عاطفه‌ها با همکاری همه مراکز نیکوکاری فراگیر و با محوریت مرکز نیکوکاری فرهنگیان برگزار شد.
وی از آمادگی دفاتر ۱۳ گانه کمیته امداد وبیش از ۳۰۰ مرکز نیکوکاری برای دریافت کمک‌های نقدی خبر داد و افزود: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق اسکن کد QR (درگاه پرداخت الکترونیکی) شماره‌گیری تلفن گویای ۳۵۵۷ و یا با شماره تلفن ۲۶۳۲۸۲۶۷۴۲ جهت تحویل کمک‌های لوازم‌التحریر و پوشاک و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره‌حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۷۸ نزد صندوق امداد ولایت البرز، کمک‌های خود را برای تأمین ملزومات آموزشی دانش آموزان بی‌بضاعت واریز کنند.
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید