امروز شنبه ,۱ آبان ۱۴۰۰
شنبه / ۳ مهر ۱۴۰۰ / ۰۶:۵۳
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۴۵۶۳
گزارشگر : ۱۰۵
مدیر کل کمیته امداد مازندران ؛

باید با یکدلی به کمک نیازمندان بشتابیم

باید با یکدلی به کمک نیازمندان بشتابیم
(شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰) ۰۶:۵۳

مدیر کل کمیته امداد مازندران در دیدار با دکتر شریعتی نماینده مردم شریف نکا بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید با یکدلی به کمک نیازمندان بشتابیم ، گفت: نمایندگان مجلس در راستای کمک به نیازمندان مشارکت دارند و آثار این همراهی کاملا مشخص است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه مدیر کل کمیته امداد مازندران در این دیدار اظهار داشت:در شرایط کنونی ، کمیته امداد در ارائه خدمات به نیازمندان با توجه به نیاز آنها ، اقدام می کند.

وی افزود: با کمک خیران، مردم نوعدوست ، مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه ، شوراهای زکات به مددجویان خدمت رسانی می شود و این همدلی و وفاق قابل تقدیر است.


مدیر کل کمیته امداد مازندران با اشاره به رزمایش کمک مومنانه تصریح کرد: امسال تاکنون ۷۵۰ هزار پرس غذای گرم و ۳۰هزار بسته سبد کالا بین نیازمندان توزیع شده است.


حجت الاسلام عالیشاه افزود:در ایام اربعین هم ۱۵ هزار سبد غذایی که ۳۰درصد آن به بیماران کرونایی اختصاص دارد ، با تعامل آستان قدس رضوی و مشارکت بین نیازمندان توزیع می شود.

وی بیان داشت: با کمک نمایندگان مجلس جهش خوبی در کمک به محرومان در بخش های مختلف صورت گرفته است.

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: باید همه دست به دست هم دهیم تا بهترین و شایسته ترین خدمات با برنامه ریزی مناسب به نیازمندان ارائه شود.

وی گفت: ۸۳هزار خانوار در مازندران تحت حمایت قرار دارند و از تمام خدمات این نهاد بهره مند هستند .

مدیر کل کمیته امداد مازندران بیان داشت:در بخش مسکن هم این نهاد خدمات ارائه می دهد و در شهرستان بهشهر با کمک بنیاد مستضعفان ۱۵۰ واحد مسکن ساخته می شود و برای حدود ۱۰۲ واحد مسکن، پروانه ساخت صادر شد و برای مابقی واحدها هم اقدام می شود.

وی به شور عاطفه ها اشاره کرد و گفت: سرانه هر دانش آموز تحت حمایت را یک میلیون ۲۰۰هزار تومان برآورد کردیم تا آنها هم از سبد فرهنگی برخوردار شوند.

مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: سال گذشته با کمک خیران ۶۴۰۰دستگاه تبلت برای دانش آموزان نیازمند فاقد تبلت، تهیه و اهدا شد.

وی گفت: سال گذشته در بخش اشتغال نیز اقدامات خوبی صورت گرفت و تمام اعتبارات در این بخش جذب شد و امسال هم ۴۴۰میلیارد تومان اعتبار تسهیلات اختصاص یافت که تاکنون ۲۲۰میلیارد تومان معرفی به بانک انجام شد.

مدیرکل کمیته امداد مازندران به بسته تشویقی کارفرمایی اشاره کرد و گفت: در صورت بکارگیری مددجویان ، کارفرمایان از بسته های تشویقی برخوردار می شوند.

حجت الاسلام عالیشاه گفت: ۴۰۰مرکز نیکوکاری در استان وجود دارد و این مراکز با آمایش محله نیازمندان را شناسایی و خدمات ارائه می دهند.

دکتر شریعتی رئیس مجمع نمایندگان استان هم در این دیدار گفت: خدمات کمیته امداد به نیازمندان ستودنی است و این نهاد در راستای رفع مشکلات محرومان به صورت جهادی عمل می کند.

دکتر شریعتی نماینده مردم شریف نکا،بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی افزود: همه باید به فکر رفع مشکلات محرومان باشیم.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید