امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۳
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۴۵۴۴
گزارشگر : ۸۰
رئیس کل دادگستری استان قزوین:

رسیدگی به محرومان ارزشمند ترین خدمت است

(چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰) ۱۲:۰۳

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: رسیدگی به محرومان و نیازمندان در فرهنگ های مختلف دارای جایگاه والایی است از این رو در فرهنگی ما نیز رسیدگی به محرومان ارزشمند ترین خدمات است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ علی شعبانی در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قزوین بیان کرد: دستگاه ها و نهادهای مختلف در حال فعالیت و ارائه خدمات به مردم هستند که ارزشمند است چراکه خدمت به مردم از جایگاه والایی در نزد خداوند سبحان برخوردار است.

وی ادامه داد: رسیدگی به محرومان و نیازمندان در فرهنگ های مختلف دارای جایگاه والایی است از این رو در فرهنگی ما نیز رسیدگی به محرومان ارزشمند ترین خدمات است.

رئیس کل دادگستری استان قزوین اضافه کرد: برخی از نهادها و سازمان خروجی کارشان خیلی ارتباط مستقیمی با مردم ندارد ولی کار کمیته امداد امام خمینی (ره) ارزش و قداست بیشتری دارد چراکه با آموزه های انسانی و دینی ما ارتباط تنگاتنگ دارد.

وی افزود: این ویژگی موجب می شود تا به کسانی که در این نهاد خدمت می کنند غبطه بخوریم از این رو اصرار داریم در مقاطع و مواقع مختلف اجازه دهند تا در جریان رسیدگی به نیازمندان و محرومان آنها را همراهی کنیم.

در ادامه رئیس کمیته امداد اداره قزوین اظهارکرد: در گذشته همکاری و تعامل شایسته ای میان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین و دستگاه قضایی استان وجود داشته که امیدواریم این همکاری ها همچنان تعالی و رشد داشته باشد.

علی اصغر کشاورز حسین آبادی گفت: توجه به مسائل فرهنگی یکی از دغدغه هایی است که در زمینه همکاری فی مابین وجود داشته و دارد و امیدواریم بتوانیم با همکاری و هم افزایی فرصت های خدمت به نیازمندان و محرومان را ارتقاء دهیم.

وی تصریح کرد: با توجه به جایگاه حساس برنامه های فرهنگی 10 گروه متشکل از خانم های طلبه برای ارائه خدمات فرهنگی و مشاوره ای به خانواده های نیازمند را تدارک دیده ایم.

رئیس کمیته امداد اداره قزوین یادآورشد: در کنار این موضوع مهم، برنامه جشن تکلیف برای دختران تدارک دیده شده که در این برنامه توجه به سبک زندگی ایرانی و اسلامی مورد توجه است.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید