امروز دوشنبه ,۱۵ آذر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۷
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۴۵۳۰
گزارشگر : ۴۴

مدیرکل کمیته امداد سیستان‌وبلوچستان آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت

مدیرکل کمیته امداد سیستان‌وبلوچستان آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت
(سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰) ۱۲:۰۷

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان طی پیامی ۳۱ شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان طی پیامی ۳۱ شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است.

ﺑﺴﻢ ربّ اﻟﺸﻬﺪاء و اﻟﺼﺪﻳﻘﻴﻦ

دفاع مقدس، آزمونی بزرگ بود؛ آزمونی همراه با صدها تجربه و هزاران کشف و شهود که هرگز نمی‌توانست در فضای روزمره زندگی به دست آید.

دفاع مقدس، رساترین واژه در قاموس ملت قهرمان ایران است؛ واژه‌ای که با هشت سال مقاومت، ایستادگی، اتحاد و همبستگی تعریف می‌شود. واژه‌ای که هشت سال حماسه‌آفرینی مردان و زنان این مرز و بوم را در دفاع از اسلام و مرزهای این سرزمین به تصویر می‌کشد.

هفته بزرگداشت دفاع مقدس، که رهبر معظم انقلاب آن را «اوج افتخارات ملت ایران» معرفی می‌کنند، فرصت ارزشمندی است برای مرور مجاهدت‌ها و حماسه‌آفرینی‌هایی که با خون پاک فرزندان دیروز این مرز و بوم خلق شد تا همچون آینه‌ای پیش روی نسل امروز قرار گیرد و چراغ راه گردد.

هفته بزرگداشت دفاع مقدس، فرصتی است برای تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدا و تکریم رزمندگان، ایثارگران و یادگاران هشت سال جنگ تحمیلی که با دستان خالی، بیرق آزادگی را به اهتزاز درآوردند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، هفته دفاع مقدس را به خانواده بزرگ امداد و مردم شهیدپرور استان سیستان‌وبلوچستان که مردانی همچون شهید میرحسینی و شهید عالی را در دامان خود پرورش داده‌اند، تبریک عرض نموده و از خداوند متعال، توفیق روزافزون آحاد مردم شریف استان را مسئلت می‌نمایم.

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید