امروز دوشنبه ,۴ بهمن ۱۴۰۰
یکشنبه / ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ / ۰۹:۴۰
سرویس : کهکیلویه و بویراحمد
کد خبر : ۱۸۴۴۷۸
گزارشگر : ۹۴

کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی شد

کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد دستگاه برتر جشنواره شهید رجایی شد
(یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰) ۰۹:۴۰

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در جشنواره شهید رجایی استان و در محور شاخص‌های عمومی و اختصاصی، کمیته امداد استان به‌عنوان یکی از دستگاه‌های برتر معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، مراسم تجلیل و تقدیر از برگزیدگان خدمت جشنواره شهید رجایی با حضور استاندار و معاونین استانداری، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و مدیران و رؤسای ادارات، نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان در سالن شماره یک استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، در این خصوص گفت: جشنواره شهید رجایی به‌منظور ارزیابی عملکرد سالیانه دستگاه‌های اجرایی و شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت و به‌منظور نهادینه کردن فرهنگ ارتقاء و بهبود عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح مختلف به‌منظور پایش اجرای اصلاح امور اداری برگزار می‌شود.
وی افزود:در جشنواره شهید رجایی به‌موجب ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ دستگاه‌های اجرایی استان، کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با ارائه مستندات لازم و کافی، به‌عنوان یکی از دستگاه‌های برتر در بخش شاخص‌های عمومی و اختصاصی معرفی و مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفت.
مبشری بابیان اینکه موفقیت در جشنواره شهید رجایی با تلاش‌های صادقانه امدادگران کمیته امداد در تمامی بخش‌ها به‌دست‌آمده، گفت: برای ارائه خدمات بهتر و باکیفیت مطلوب‌تر به مددجویان تحت حمایت این نهاد، از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم ورزید.
شایسته ذکر است؛ در این مراسم لوح تقدیر و تندیس جشنواره در بخش شاخص‌های عمومی و اختصاصی دستگاه‌های برتر استانی از طرف استاندار و رئیس جشنواره به مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید