امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۲:۳۹
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۴۴۱۸
گزارشگر : ۸۵

جمع آوری صدقات با شیوه های نوین

(چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰) ۱۲:۳۹

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت: صدقات و جذب مشارکت های مردمی با استفاده از شیوه های نوین در استان در حال انجام است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین گیلاسی افزود: شیوه های نوین شامل پرداخت از طریق کارت به کارت، استفاده از آنی پرداخت (USSD) ، با استفاده از لینک دریافتی از کمیته امداد، اسکن QR و یا دستگاه های پوز می شود.
وی  به ایجاد محدودیت های سویه های کرونا اشاره کرد و افزود: پیش از این جمع آوری صرفا به صورت دستی انجام می شد ولی درحال حاضر علاوه بر اجرای شیوه سنتی از روش های نوین کمک گرفته شده است تا صدقات نیکوکاران در کمترین زمان جمع آوری شود.
وی به استفاده از دستگاه های پوز اشاره داشت و افزود: نیروهای این نهاد  هنگام مراجعه به درب منازل مشترکین صدقات و تخلیه صندوق‌ها، رسید الکترونیکی وجوه دریافتی را به‌صورت آنی صادر و به مشترکین تحویل می‌دهند و هم‌زمان پیامک مبلغ واریزی نیز برای افراد ارسال می‌شود.
گیلاسی استفاده از شیوه اسکن QR را تشریح کرد و افزود: در این روش هر مشترک صندوق صدقات می‌تواند با داشتن کد QR اختصاصی خود و با استفاده از گوشی همراه به‌آسانی اقدام به پرداخت صدقه کند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان اعلام کرد: نیکوکاران می توانند به منظور پرداخت صدقات خود، با استفاده از تلفن همراه و شماره گیری کد USSD # 051 * 8877 *  اقدام کنند.
شایسته ذکر است: نیکوکاران می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 3128 با پیش شماره 051 ارتباط برقرار کنند.
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید