امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۳:۵۱
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۸۴۴۰۹
گزارشگر : ۱۰۱

کمک 120 میلیون تومانی نیکوکار تهرانی به نیازمندان کردستانی

(چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰) ۱۳:۵۱

یک زوج نیکوکار تهرانی با سفر به استان کردستان مبلغ 120 میلیون تومان در قالب کمک های مختلف به نیازمندان کردستانی اهدا کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، خیران همواره در برنامه های مختلف با این نهاد همکاری داشته و نیازمندان و خانواده های تحت حمایت را یاری و کمک می کنند.

یکی از خیران که هرساله در مناسبتهای مختلف کمک های خود را به نیازمندان کردستانی اهدا می کند آقای بهمن پور و همسرش است.

آقای بهمن پور یکی از خیران تهرانی است که هر ساله با سفر به کردستان و با حضور در مناطق محروم و در منازل خانواده های نیازمند کمکهای خود را به این افراد اهدا می کند.

      

       

این شخص نیکوکار امسال نیز همانند سالهای قبل به همراه همسرش که هردو از خیران هستند به کردستان سفر کرده و کمک چشم گیری به نیازمندان اهدا کردند.

کمک های آقای بهمن پور و همسرش در این سفر،  خرید و اهدای چهار دستگاه گوشی همراه برای دانش آموزان نیازمند شهرستان های بانه، سنندج و بیجار ، اهدای 10 میلیون تومان کمک نقدی به تعدادی از خانواده های ساکن این 3 شهرستان که دارای مشکلات مالی بوده اند،  اهدای 50 میلیون تومان نقد برای بخش زکات بیجار و 20 میلیون تومان برای کمک به آزادی زندانیان نیازمند شهرستان بانه بوده است.

همچنین این نیکوکار تهرانی برای کمک به ساخت منزل مسکونی یکی از مددجویان سنندجی 20 میلیون تومان برای خرید مصالح کمک کرده و همچنین یکصد عدد مرغ را برای نیازمندان شهرستان بانه خریداری و اهدا کرده است.

جمع کمک های این زوج نیکوکار به نیازمندان کردستانی در این سفر 120 میلیون تومان بوده است.

لازم به ذکر است مدیر کل کمیته امداد استان کردستان در جلسه با این زوج نیکوکار با اهدای لوحی از کمک های آنها به نیازمندان کردستانی تقدیر کرد.