امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۲:۱۲
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۸۴۴۰۲
گزارشگر : ۹۲
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

حمایت پاسداران و بسیجیان از 10 هزار یتیم استان اردبیل در قالب پویش «ایران مهربان»

(چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰) ۱۲:۱۲

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: در قالب پویش «ایران مهربان»، پاسداران و بسیجیان سپاه حضرت عباس(ع) حمایت از 10 هزار یتیم و فرزندان محسنین را برعهده گرفته‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، حسین دشتی با اشاره به اینکه پاسداران و بسیجیان سپاه حضرت عباس(ع) در قالب پویش «ایران مهربان» به خیل عظیم حامیان ایتام و محسنین پیوسته‌اند، گفت: این سبزپوشان همیشه در صحنه، با حمایت از 10 هزار نفر از فرزندان خانوار تحت حمایت می‌کوشند تا آینده درخشانی را برای آنها رقم بزنند.
وی با بیان اینکه از ابتدای اجرای پویش «ایران مهربان» تاکنون بیش از 5000 حامی جذب شده‌اند، افزود: 4500 نفر از این حامیان را پاسداران و بسیجیان تشکیل می‌دهند که شاهد یاری‌رسانی آنها به فرزندان معنوی خود هستیم.
دشتی ضمن قدردانی از پاسداران و بسیجیان سپاه حضرت عباس(ع)، بیان کرد: سپاه همواره در محرومیت‌زدایی و کمک به رفع مشکلات اقتصادی نیازمندان پیشرو بوده است که با همکاری و همیاری‌های هرچه بیشتر خواهیم توانست به توانمندسازی محرومان جامعه کمک کنیم.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه هم‌اکنون 19 هزار حامی در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین به فرزندان معنوی خود کمک می‌کنند، گفت: این کمک‌ها علاوه بر شکوفایی استعدادهای نهفته، آتیه آنها را نیز سرشار از امید خواهد ساخت.
وی با اعلام اینکه 1915 یتیم و 5352 فرزند محسنین از حمایت‌های این نهاد بهره‌مند هستند، بیان کرد: هر حامی طبق نیت خود، یک یا تعداد بیشتری فرزند نیازمند را می‌تواند مورد حمایت قرار دهد که این امر موجب شده است اکثر حامیان بیش از یک فرزند معنوی را تحت تکفل قرار دهند.
دشتی با بیان اینکه حامیان نیکوکار در پنج ماهه نخست سال‌جاری 9 میلیارد و 500 میلیون تومان تومان به ایتام و محسنین کمک کرده‌اند، افزود: کمک‌های حامیان نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته 76 درصد افزایش داشته است.
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل در ادامه سخنان خود با اشاره به برگزاری «شور عاطفه‌ها» با هدف تامین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند، گفت: با توجه به مشکلات تحصیلی فرزندان خانوار تحت حمایت، همچنان بسیاری از آنها با مسائل بیشماری روبه‌رو هستند که کمک‌های حامیان می‌تواند به دلگرمی و نشاط آنها منجر شود.
وی با اعلام اینکه نیکوکاران می‌توانند با مراجعه حضوری به ستاد اکرام ایتام و محسنین واقع در کمیته امداد استان اردبیل و شهرستان‌های تابعه و همچنین ارسال عدد یک(1) به سامانه 3000333345 در طرح «اکرام ایتام و محسنین» ثبت‌نام کنند، گفت: همچنین خیران از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن 04533746200 نیز می‌توانند به جمع کثیر حامیان ایتام و محسنین استان اردبیل بپیوندند.
دشتی ساده‌ترین روش برای یاری‌رسانی به دانش‌آموزان نیازمند را کد آنی‌پرداخت #045*8877* بیان کرد و افزود: شماره کارت 6037997950030552 نیز در اختیار حامیان قرار دارد تا به آسانی کمک‌های خود را به دست ایتام و محسنین برسانند.
انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید