امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۴۴۰۰
گزارشگر : ۸۰
بخشدار ارداق:

کمیته امداد بخشندگی را فرهنگ سازی می کند

(چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰) ۱۲:۰۵

بخشدار ارداق گفت: رسالت کمیته امداد امام خمینی (ره) توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری و ترویج بخشندگی و بخشیدن در میان مردم است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ اکبر رحمتی در مراسم آغاز بکار مرکز نیکوکاری زکات ثامن الائمه موین بیان کرد: موضوع بخشش و کمک به دیگران امری رایج در ماین اقشار مختلف مردم ماست.

وی ادامه داد: بخشیدن یک از شاخصه های اصلی و مهم نیکی است از همین رو هر روز در نماز خود و قرائت سوره های قرآنی نام خداوند سبحان را با عنوان بخشنده و مهربان یاد می کنیم.

بخشدار ارداق اضافه کرد: ما ملّت بخشنده ای هستیم و همین رویکرد در کمیته امداد امام خمینی (ره) مورد توجه است تا محرومان و نیازمندان را از فقر و نداری نجات دهد.

وی افزود: با توجه به این مهم باید بگویئم که رسالت کمیته امداد امام خمینی (ره) توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری و ترویج بخشندگی و بخشیدن در میان مردم است.

رحمتی عنوان کرد: همین قدرت بخشش موجب شده تا فقر و نداری در کشورمان نتواند توسعه یابد از این رو امیدواریم با بهبود وضعیت اقتصادی و استمرار کمک های مومنانه شاهد کاهش فقر و محرومیت در جامعه باشیم.

وی یادآورشد: ما افتخار می کنیم در فرایند کمک های نیکوکاری در کنار مردم و کمیته امداد امام خمینی (ره) باشیم چراکه کاری ارزشمندتر از خدمت به مردم و خدمتی هم والاتر از خدمت به محرومان نداریم.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید