امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۱:۴۶
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۸۴۳۹۹
گزارشگر : ۷۷
قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان خبر داد:

برپایی 770 پایگاه "شور عاطفه‌ها" در استان اصفهان

(چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰) ۱۱:۴۶

770 پایگاه شور عاطفه‌ها کمیته امداد استان اصفهان در روزهای 25 و 26 شهریورماه هدا‌یای نقدی و غیر نقدی نیکوکاران را برای کمک به دانش آموزان نیازمند دریافت می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، عباسعلی زارعان قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به برگزاری رویداد ملی شور عاطفه‌ها هم‌زمان با سراسر کشور و با شعار "باهم مشق محبت بنویسیم"، گفت: این رویداد از 20 شهریور ماه آغاز شده و تا 11 مهر ماه ادامه دارد.

و افزود: 770 پایگاه شور عاطفه‌ها کمیته امداد استان روز های 25 و 26 شهریورماه در سطح شهر، مراکز نیکوکاری، مساجد و پایگاه های بسیج هدا‌یای نقدی و غیر نقدی نیکوکاران را برای کمک به دانش آموزان نیازمند دریافت می‌کنند. همچنین 3400 پایگاه مدارس استان و با همکاری آموزش و پرورش از ابتدای سال تحصیلی به صورت مجازی و در بستر پیام رسان شاد در این زمینه فعالیت خواهند کرد.

قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان ادامه داد: با کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم نیکوکار استان در قالب"شور عاطفه‌ها"مایحتاج تحصیلی 38000 دانش‌آموز، دانشجو و طلبه نیازمند تحت حمایت این نهاد تهیه و در بین آن‌ها توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه تأکید این نهاد بیشتر بر اهدای کمک‌ها به‌صورت غیرحضوری است، تصریح کرد: روش های الکترونیکی متنوع برای سهولت در پرداخت کمک‌ها در نظر گرفته‌شده است و مردم خیراندیش استان می‌توانند از طریق کد دستوری #1*031*8877* تلفن نیکوکاری 096887، پایگاه اینترنتی emdad.ir و شماره کارت 6063737000002509 به یاری دانش آموزان نیازمند بشتابند.

انتهای پیام/
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید