امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۰:۳۸
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۸۴۳۹۷
گزارشگر : ۸۹

سومین سوگواره عاشورایی «جای پای جابر» در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

(چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰) ۱۰:۳۸

قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: سومین سوگواره عاشورایی جای پای جابر با مشارکت کمیته امداد استان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، نجف علی حیدری بیان کرد: سوگواره عاشورایی جای پای جابر با محوریت قیام امام حسین(ع)، ایثار و فداکاری، آزادگی و زنان حماسه‌ساز نهضت عاشورا برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این سوگواره افزود: اشاعه فرهنگ و ادبیات آیینی عاشورا، تبیین اهداف نهضت عاشورا و قیام امام حسین(ع) و معرفت‌افزایی آحاد جامعه نسبت به شخصیت امام حسین(ع) و شهدای کربلا از جمله اهداف سوگواره عاشورایی جای پای جابر است.

قائم‌مقام کمیته امداد استان ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند 3 اثر در بخش‌های شعر کلاسیک و آزاد خود را به دبیرخانه این سوگواره به نشانی شهرکرد، تقاطع خیابان کاشانی و فارابی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تا روز اربعین حسینی ارسال کنند.

حیدری با اشاره روش‌های مجازی ارسال آثار گفت: پست الکترونیکی chb.farhang@gmail.com  و شبکه‌های اجتماعی با شماره همراه 09133857463 نیز برای علاقه‌مندان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید