امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ / ۰۹:۱۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۴۳۹۶
گزارشگر : ۸۵
در آستانه سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ صورت گرفت؛

اهدای ۷۵ بسته لوازم التحریر در کلات با همراهی بانک ملت

(چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰) ۰۹:۱۴

رئیس کمیته امداد کلات گفت: طی مراسمی 75 بسته تحصیلی به ارزش هر بسته 300 هزار تومان با حضور مسئولان محلی و سرپرست بانک ملت شعب خراسان رضوی به دانش آموزان نیازمند شهرستان اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مدیر آموزش و پرورش کلات، در مراسم اهدای لوازم التحریر به دانش‌آموزان نیازمند، ضمن ارائه گزارش کوتاهی از کمکهای انجام شده در شهرستان افزود: یک دانش آموز برای ارتقا تحصیلی نیازمند امکانات اولیه است و نگاه مثبت و خیراندیش نیکوکاران به تعلیم و تربیت ارزش بالایی دارد.
رمضان پروانه ، از این اقدام شایسته بانک ملت تقدیر کرد و ادامه داد: با ورود خیران و پشتیبانی نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد و بهزیستی، تا حدودی توانسته ایم از دانش آموزان نیازمند در شهرستان حمایت کنیم تا از تحصیل باز نمانند.
وی اعلام کرد: هیچ توسعه‌ای در ابعاد سیاسی _ اجتماعی و فرهنگی بدون آموزش و پرورش اتفاق نخواهد افتاد و اگر امروز‌ در حوزه نیروی انسانی سرمایه گذاری شود، نتایج آن در آینده مشاهده خواهد شد.
مدیر آموزش و پرورش کلات به سویه های کرونا و آثار ناشی از آن در ابعاد مختلف در سطح جامعه اشاره داشت و اظهار کرد: این بیماری وضعیت آموزش را تحت تاثیر قرار داده و بسیاری از این لحاظ دچار مشکل شده اند که با ورود به موقع نیکوکاران خوشبختانه بخشی از مشکلات حل شده است.
وی از مشارکت بانک ملت تقدیر کرد و افزود: این همدردی، احساس مسئولیت و حرکت انسان دوستانه در قبال قشر نیازمند جامعه، جلوه ای ناب از اخلاق را در جامعه ایجاد می کند.
رئیس کمیته امداد کلات بیان کرد: کمیته امداد علاوه بر فعالیت های مشترک با خیران و دستگاه های مختلف، در جهت کمک به ارتقا سطح علمی و پرورشی فرزندان تحت حمایت در شرایط کنونی گام های موثری برداشته است که کمک به فراهم کردن بستر تحصیل برای دانش آموزان و دانشجویان نیازمند یکی از این امور محسوب می شود.
غلامحسین الیاسیان ادامه داد: پک های اهدایی به 55 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد و 15 دانش آموز بهزیستی اهدا شد.
وی با بیان اینکه،  369 دانش آموز و 34 دانشجو از کمیته امداد خدمت دریافت می کنند، افزود: تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش شهرستان منعقد شد تا 108بسته تحصیلی تهیه و بین دانش آموزان کمیته امداد توزیع شود.
شایسته ذکر است: شهرستان کلات در ۱۴۵ کیلومتری شمال شرق مرکز استان قرار دارد و از حدود  ۲ هزار و 803 خانوار با 5 هزار و 80 نفر حمایت می کند. 

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید