امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ / ۰۹:۴۸
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۸۴۳۹۳
گزارشگر : ۳۸
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان مطرح کرد؛

کمک 30 میلیارد تومانی حامیان بر سرسفره خانواده های ایتام و محسنین هرمزگان

(چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰) ۰۹:۴۸

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: طی پنج ماهه سالجاری، حامیان طرح اکرام ایتام بالغ بر 30 میلیارد تومان به یتیمان و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد کمک نموده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد؛ جلیل تراهی، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان در این خصوص اظهار داشت: طی پنج ماهه سالجاری، حامیان طرح اکرام ایتام بالغ بر 30 میلیارد تومان به یتیمان و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد کمک نموده اند که این کمک‌ها نسبت به سال گذشته رشد ۵۹ درصدی داشته است.

تراهی با بیان اینکه کمیته امداد هرمزگان در زمینه جذب کمک حامیان و خیران به ایتام و فرزندان محسنین رتبه نخست کسب نموده است، افزود: درحال حاضر ۳۳ هزار حامی نیکوکار در استان هرمزگان از ۱۶ هزار و ۴۰۰ فرزند معنوی خود حمایت می‌کنند که از این تعداد هشت هزار و ۸۰۰ یتیم نیازمند و هفت هزار و ۶۰۰ فرزند محسنین هستند.

مدیرکل کمیته امداد هرمزگان اظهار داشت: شرکت صبا فولاد خلیج فارس در راستای انجام مسوولیت‌های اجتماعی  خود، حمایت یک هزار یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد در استان را متقبل کرد.

تراهی ادامه داد: توجه و مشارکت بنگاه‌های اقتصادی در حوزه تکالیف اجتماعی می‌تواند خدمات ارزشمند و اثربخشی به نیازمندان هرمزگان درپی داشته باشد و امیدواریم با تداوم حمایت‌ها و مشارکت‌های این بنگاه‌ها بتوانیم مشکلات اساسی خانواده‌های ایتام و نیازمندان استان را برطرف نماییم.

این مقام مسئول گفت: همه مردم می‌توانند با ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۷۶ در طرح خداپسندانه این نهاد مشارکت و حامی یک یا چند فرزند یتیم و فرزند محسنین شوند. 

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید