امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ / ۰۷:۰۲
سرویس : مازندران
کد خبر : ۱۸۴۳۸۸
گزارشگر : ۱۰۵

کار کمیته امداد بر اساس سیره انبیاء و اوصیا است/همدلی مازندرانی ها در شور عاطفه ها

(چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰) ۰۷:۰۲

مدیرکل کمیته امداد در برنامه زنده تلویزیونی صواحی سیمای طبرستان گفت: کار کمیته امداد بر اساس سیره انبیاء و اوصیا است و باید سیره و روش زندگی آنان را الگوی زندگی خود قرار دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حجت الاسلام بشیر عالیشاه،مدیر کمیته امداد مازندران افزود:برای خدمت رسانی به نیازمندان برنامه ریزی صورت گرفته و مردم نوعدوست و خیران نیز به این نهاد در ارائه خدمات به نیازمندان مشارکت دارند.

وی اظهار داشت: سیاست راهبردی کمیته امداد توانمندسازی است و زمینه ایجاد خودکفایی برای مددجویان را فراهم می کند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران با تقدیر از خیران تصریح کرد: خیران در هر مناسبت و شرایطی به یاری نیازمندان شتافتند و سال گذشته با کمک خیران بیش از شش هزار تبلت به دانش آموزان نیازمندان متقاضی تبلت اهدا شد.

وی به اجرای شور عاطفه ها در استان اشاره کرد و گفت: باهمکاری صدا وسیما، بسیج،سپاه،سازمان دانش آموزی، آموزش و پرورش ، شور عاطفه ها برگزار می شود.

وی گفت: شور عاطفه ها از ۲۴لغایت ۲۶شهریور در میادین شهرها و مصلاهای نمازجمعه برگزار می شود و تمامی ادارات کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در استان آماده دریافت کمک های مردم نیکوکار هستند.

مدیر کل کمیته امداد مازندران بیان داشت: ۴۰۰مرکز نیکوکاری در استان وجود دارد و کمک های مردم نیکوکار را در اسرع وقت به دست نیازمندان می رسد.

وی گفت: همچنین ۳۳مرکز نیکوکاری در ادارات آموزش و پرورش استان ،ایجاد شد و کمک های جمع آوری شده از طریق این مراکز به دست دانش آموزان نیازمند می رسد.


وی گفت: مردم نوعدوست استان می توانند کمک های خود را از طریق تلفن همراه با شماره گیری#1*011*8877* پرداخت کنند.

حجت الاسلام عالیشاه از همراهی خیران و مردم نوعدوست استان با کمیته امداد تقدیر کرد و گفت: با همدلی و وفاق در شرایط کنونی میتوانیم اقدامات خوبی انجام دهیم.


انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید