امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۹
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۸۴۳۵۱
گزارشگر : ۸۰
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اعلام کرد؛

برگزاری شور عاطفه ها در دو هزار و 100 پایگاه

(دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰) ۱۲:۰۹

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: برنامه شور عاطفه ها در دو هزار و 100 پایگاه شامل ادارات کمیته امداد امام خمینی (ره)، مراکز نیکوکاری، پایگاه های بسیج، مساجد، مدارس و دانشگاه ها برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مهرعلی حق گویان در نشست خبری که به مناسبت آغاز شور عاطفه ها در استان قزوین برگزار شد، بیان کرد: هر ساله با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید، جشن عاطفه ها به منظور جمع آوری کمک های مردمی برای تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند برگزار می شود.

وی ادامه داد: سال جاری با توجه به مقارن شدن ایام برگزاری این مراسم با ایام ماه صفر، این برنامه با عنوان شور عاطفه ها برگزار می شود و متناسب با شرایط فعلی، پایگاه ها با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برپا می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: شور عاطفه‌ها با هدف تأمین مایحتاج تحصیلی دانش‌آموزان و در دو حوزه کمک هزینه تحصیلی و ملزومات آموزشی، اجرا می شود که با توجه به عدم برگزاری کلاس های حضوری، تأمین تجهیزات مورد نیاز شیوه آموزش غیر حضوری نیز مورد توجه است تا با دریافت کمک های مربوطه در خدمت خیرین و نیکوکاران باشیم.

وی افزود: مردم استان قزوین می توانند از طریق کد مهربانی # 028*8877* و یا شماره کارت 8518-5002-9979-6037 در شور عاطفه ها مشارکت داشته باشند.

حق گویان عنوان کرد: برنامه شور عاطفه ها در دو هزار و 100 پایگاه شامل 48 پایگاه سیار و دو هزار و 52 پایگاه ها ثابت در ادارات کمیته امداد امام خمینی (ره)، مراکز نیکوکاری، پایگاه های بسیج، مساجد، مدارس و دانشگاه ها برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر هشت هزار و 297 دانش آموز و دانشجو تحت حمایت هستند که از این تعداد 359 نفر دانشجوی تحت حمایت هستند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: سال گذشته برای حضور دانش آموزان غایب در کلاس های آموزش مجازی، دو هزار و 500 تبلت خریداری و تحویل شد و در حال حاضر هزار دانش آموز دیگر فاقد تبلت هستند که امیدواریم با همّت اقشار مختلف مردم و کمک های آنها بتوانیم بستر حضور باقیمانده دانش آموزان نیز فراهم شود.

حق گویان یادآور شد: شور عاطفه های سال جاری با شعار "با هم مشق محبت بنویسیم" از 20 شهریور لغایت 11 مهر ماه برگزار می شود پایگاههای نمادین شور عاطفه ها در روز  پنج شنبه 25 شهریور در سطح شهر ها و در روز جمعه 26 شهریور در میعادگاه های نماز جمعه برگزار می شود.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید