امروز پنج شنبه ,۱۸ آذر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ / ۰۸:۱۰
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۸۴۳۴۴
گزارشگر : ۴۴

استقرار 34 پایگاه «شور عاطفه‌ها» در سیستان‌وبلوچستان

استقرار 34 پایگاه «شور عاطفه‌ها» در سیستان‌وبلوچستان
(دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰) ۰۸:۱۰

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: شور عاطفه‌ها در 34 پایگاه ثابت سطح استان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: در آستانه فرارسیدن سال تحصیلی جدید و به‌منظور کمک به دانش‌آموزان نیازمند، «شور عاطفه‌ها» با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره)، صدا و سیما، آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی و بسیج سازندگی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه شور عاطفه‌ها از بیستم شهریور ماه آغاز و تا یازدهم مهرماه ادامه دارد، گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند با تهیه ملزومات آموزش غیرحضوری، لوازم التحریر، کیف، کفش و کمک هزینه تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند را یاری کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان با اشاره به شعار شور عاطفه‌ها با عنوان «همه با هم مشق محبت بنویسیم» اظهار داشت: مردم نوعدوست استان می‌توانند کمک‌های خود را از طریق تلفن همراه با شماره گیری کد دستوری #054*8877* و یا شماره کارت 5234 - 5016 - 9979 – 6037 پرداخت کنند.

عبادی بیان کرد: در صورت بازگشایی مدارس زنگ شور عاطفه‌ها در روز هفتم مهرماه در مدارس طنین انداز خواهد شد و در غیر این صورت، این زنگ به صورت مجازی از طریق برنامه «شاد» نواخته خواهد شد و همچنین در روزهای 24، 25 و 26 شهریور پایگاه‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) در میادین شهرها ایجاد می‌شود.

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید