امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۹:۴۶
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۸۴۳۳۶
گزارشگر : ۴۸۷

آغاز توزیع هزار سبد معیشتی میان خانواده‌های نیازمند تهرانی

(یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰) ۱۹:۴۶

توزیع هزار سبد معیشتی میان خانواده‌های نیازمند استان تهران در قالب طرح احسان حسینی آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، در مراسمی با حضور حجت‌الاسلام علی جعفری، معاون امور فرهنگی کمیته امداد و ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران، توزیع هزار سبد معیشتی میان خانواده‌های نیازمند تهرانی در قالب طرح احسان حسینی آغاز شد.
 
مدیرکل کمیته امداد استان تهران در این مراسم با تقدیر از همراهی قرارگاه جهادی امام رضا (ع) در تهیه سبدهای معیشتی نیازمندان گفت: از ابتدای ماه محرم تاکنون ۱۵۸ هزار بسته معیشتی در قالب طرح احسان حسینی بین نیازمندان توزیع شده است، که امروز نیز هزار بسته دیگر در اختیار خانواده‌های محروم قرار می‌گیرد.
 
مدیرکل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه ۸۶۲ مرکز نیکوکاری در تهران برای اجرای پویش اطعام و احسان حسینی با کمیته امداد همکاری دارند، تاکید کرد: قرارگاه جهادی امام رضا (ع) تاکنون در طرح اطعام حسینی یک میلیارد تومان به کمیته امداد کمک کرده است.
 
پرپنچی با اشاره به راه‌اندازی ۲۱۰ هزار آشپزخانه در استان تهران در قالب طرح احسان حسینی، خاطرنشان کرد: ۱۱ هزار و ۱۰۰ نفر در این آشپزخانه‌ها فعالیت می‌کنند و تاکنون ۲ میلیون و ۸۹۶ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان و محرومان توزیع شده است.
 
وی خاطرنشان کرد: در روز اربعین حسینی نیز  ۱۰ هزار پرس غذای گرم توسط کمیته امداد تهران طبخ و توزیع خواهد شد. 
 
مدیرکل کمیته امداد استان تهران به دیگر همکاری‌های این نهاد با قرارگاه جهادی امام رضا (ع) اشاره کرد و گفت: تاکنون ۱۴۰۰ سری جهزیه با اعتباری معادل ۲۸ میلیارد تومان با کمک این قرارگاه بین زوجین نیازمند توزیع شده است.
 
 
انتهای پیام
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید