امروز جمعه ,۳۰ مهر ۱۴۰۰
دوشنبه / ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۷
سرویس : کردستان
کد خبر : ۱۸۴۳۳۲
گزارشگر : ۱۰۱

آغاز پویش تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند

(دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰) ۱۱:۰۷

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان از اجرای پویش تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند با عنوان شور عاطفه ها از تاریخ 20 شهریور تا 11 مهر ماه امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید علی موسوی جم با بیان اینکه هر ساله در آستانه بازگشایی مدارس، جشن عاطفه ها با هدف جمع آوری کمک و تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند توسط این نهاد اجرا می گردد، عنوان کرد: برنامه امسال نیز تحت عنوان شور عاطفه ها از تاریخ 20 شهریور ماه آغاز شده و تا 11 مهر ماه ادامه دارد.

وی افزود: برنامه اصلی شور عاطفه های امسال در روزهای 24 و 25 و 26 در محل پایگاه های نمادین این برنامه در میادین اصلی شهرها و در روز جمعه در مصلاهای نماز جمعه سراسر استان برگزار می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان کردستان گفت: در سال جاری با توجه به تداوم شیوع ویروس منحوس کرونا و تغییر در نظام آموزشی و آموزش از راه دور و غیر حضوری و همچنین شرایط اقتصادی و تورم و افزایش نیازمندی های دهک های پایین جامعه و به ویژه مددجویان ایجاد یک حرکت جهادی احسان و نیکوکاری نیاز است.

وی تصریح کرد: امید است با مشارکت خیران مایحتاج تحصیلی دانش آموزان منطبق با نظام آموزشی جدید شامل کمک هزینه تحصیلی و ملزومات اساسی برای آموزش غیر حضوری تامین شود و هیچ دانش آموزی به دلیل مشکلات مالی از تحصیل محروم نماند.

دکتر موسوی جم با بیان اینکه با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا ، استفاده از روش های الکترونیکی برای جمع آوری کمک های خیران مورد تاکید است، تصریح کرد: خیران می توانند از طریق روشهای غیر حضوری مانند شماره گیری کد   #087*8877*  و همچنین واریز به شماره کارت 6037991899967743 کمک های خود را به دانش آموزان نیازمند اهدا  و در این کار خیر مشارکت کنند.

انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید