امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۳:۳۶
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۸۴۳۱۶
گزارشگر : ۹۳
با امضای تفاهم نامه همکاری؛

ظرفیت آستان قدس رضوی به کمک محرومین استان بوشهر می‌آید

(سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰) ۱۳:۳۶

بر اساس تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی، ظرفیت گسترده آستان قدس رضوی به کمک محرومین استان بوشهر می‌آید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، دبیر کانون‌های خدمت رضوی در استان بوشهر ظهر پنجشنبه در نشست امضای تفاهم همکاری دو جانبه میان کمیته امداد و کانون خدمت رضوی برای کمک به محرومان استان بوشهر اظهار داشت: مأموریت اصلی کانون‌های خدمت رضوی در استان‌ها محرومیت زدایی و کمک به بهبود معیشت نیازمندان جامعه با رویکرد توانمندسازی و امور فرهنگی خانواده‌ها است.

فرید محبی با تاکید بر اینکه آمادگی هرگونه همکاری با کمیته امداد برای کمک به محرومان استان را داریم یاد آور شد: ۸۰ درصد از خدماتی که تا کنون از سوی کانون خادمیاران رضوی در سطح استان انجام شده مربوط به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد بوده است.

وی بیان کرد: یکی از اقدامات برجسته در قالب تفاهم‌نامه همکاری، دستگیری از مددجویان و خانوار بی‌بضاعت آسیب‌دیده از کرونا است که وضعیت اقتصادی آنها نیز در شرایط مطلوبی قرار ندارد.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم در ادامه این همکاری‌های چند جانبه، بتوانیم نقش مطلوبی را در رفع گرفتاری‌های همه نیازمندان استان به ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی ایفا نمائیم.

دستگیری از فقرا و نیازمندان

محمد رضا میری نیز در این نشست اظهار داشت: پویش ایران همدل با هدف دستگیری از فقرا و نیازمندان اجرا شده و امیدواریم بیش از پیش شاهد کمک‌های مردمی در این زمینه باشیم.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر اضافه کرد: بسیاری از اقشار جامعه به دلیل شیوع ویروس کرونا ، دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند که باید با همیاری و همکاری گسترده‌تری به یاری آنها بشتابیم.

وی با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در زمینه خدمت رسانی به جامعه هدف بیان کرد: بر اساس تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و کانون خدمت رضوی درصدد هستیم بخشی از مشکلات اقشار آسیب‌پذیر استان در شرایط خاص کنونی را برطرف کنیم.

میری با بیان اینکه تفاهم‌نامه مذکور به منظور گسترش همکاری‌های آموزشی، تربیتی، فرهنگی و حمایتی منعقد شده است، اظهار کرد: تلاش داریم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشترک کمیته امداد و دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی بتوانیم یاری‌گر مستمندان و محرومان استان بوشهر باشیم.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به ظرفیت گسترده آستان قدس رضوی در کمک به محرومین گفت: تمایل داریم تا از برکت امام رئوف در جهت خدمت رسانی به محرومین استان بهره مند شویم.

وی با تاکید بر اینکه هم‌افزایی و تعامل بیشتر دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد با کمیته امداد موجب ارائه خدمات کیفی‌تری به مستضعفان جامعه می‌شود، گفت: از یکایک خیران، نیکوکاران، حامیان، گروه‌های جهادی و دستگاه‌های اجرایی همسو کمال قدردانی را داریم که می‌کوشند مشکلات اقشار آسیب‌پذیر کاهش یابد.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید