امروز شنبه ,۱ آبان ۱۴۰۰
شنبه / ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۱:۲۵
سرویس : قم
کد خبر : ۱۸۴۲۸۹
گزارشگر : ۸۱
با توجه به برگزاری شور عاطفه ها در ایام کرونا:

دانش آموزان، ملزومات آموزش مجازی نیاز دارند، بیشتر نقدی کمک کنید

دانش آموزان، ملزومات آموزش مجازی نیاز دارند، بیشتر نقدی کمک کنید
(شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰) ۱۱:۲۵

امسال شور عاطفه ها در استان قم، از 20 شهریور تا 11 مهر، با بهره گیری از روش های غیرحضوری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم با اشاره به اینکه جشن عاطفه ها همه ساله قبل از شروع سال تحصیلی با هدف تأمین نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند برگزار می شود گفت: با توجه به همزمانی این رویداد با ماه های عزاداری، عنوان آن به شور عاطفه ها تغییر کرده است و شعار امسال هم «باهم مشق محبت بنویسیم» خواهد بود.
وی از آمادگی دفاتر پنجگانه و 86 مرکز نیکوکاری استان برای دریافت کمک های مردمی خبر داد و تصریح کرد: با توجه به اینکه امسال هم دانش آموزان بیشتر به ملزومات تحصیلی و آموزشی مجازی احتیاج دارند از هم استانی های عزیز تقاضا می کنیم بیشتر به صورت نقدی کمک کنند.
میرشکار لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از شیوع کرونا را خاطر نشان و اظهار کرد: کد دستوری #025*۸۸۷۷* و شماره کارت 6104337886948379 برای کمک به دانش آموزان نیازمند پیش بینی شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان قم با بیان اینکه ممکن است سال تحصیلی جدید هم به صورت مجازی باشد افزود: برای تأمین ملزومات و تجهیزات آموزش مجازی به کمک مردم و خیران نیازمندیم.
وی اضافه کرد: از هم استانی های گرانقدر درخواست می کنیم حتی المقدور کمک های خود را به صورت نقدی پرداخت کنند تا امکان خرید این ملزومات با قیمت های ارزانتر برای این فرزندان نیازمند فراهم شود.
انتهای پیام/

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید