امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
سه شنبه / ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۰:۵۶
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۸۴۲۲۷
گزارشگر : ۴۸۷
​مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خبر داد:

پرداخت 300 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به آسیب‌دیدگان از کرونا

(سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰) ۱۰:۵۶

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت گفت: از ابتدای شیوع کرونا در کشور، تاکنون 300 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان و آسیب‌دیدگان از کرونا پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، علی عاشوری با بیان این مطلب گفت: در دوران کرونا همه اقشار مردم به ویژه خانواده‌های نیازمند بیش از پیش درگیر مشکلات اقتصادی شدند و ما تلاش کردیم با ارائه خدمات ویژه، بخشی از گرفتاری‌های مردم نیازمندان را رفع کنیم.
 
وی افزود: در این مدت صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت بیش از 200 میلیارد وام ودیعه مسکن برای آسیب‌دیدگان از کرونا و 100 میلیارد تومان وام کارگشایی برای مددجویان کمیته امداد، سازمان بهزیستی و سازمان زندان‌ها اختصاص داد و همچنین سه ماه اقساط را از مددجویان دریافت نکردیم.
 
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با بیان اینکه در دوره کرونا شرایط برای بسیاری از مشاغل و مردم سخت شده است، ادامه داد: سال گذشته تعهد ما برای پرداخت سه هزار میلیارد تومان تسهیلات بود، اما برای حمایت از خانواده‌های محروم، این رقم تا 3400 میلیارد تومان افزایش یافت.
 
عاشوری با دعوت از مردم خیر و نیکوکار برای سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت گفت: همه سپرده‌ها صرفا برای پرداخت وام قرض‌الحسنه استفاده می‌شود و به ما کمک می‌کند تا مشکلات بخش بیشتری از جامعه را مرتفع کنیم.
 
انتهای پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید