امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۵:۳۰
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۸۴۱۹۸
گزارشگر : ۴۸۷

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد و سازمان بسیج ادارات و کارمندان

(یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰) ۱۵:۳۰

تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد و سازمان بسیج ادارات و کارمندان با هدف تامین لوازم ضروری زندگی مددجویان به امضا رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، تفاهم‌نامه همکاری میان کمیته امداد و سازمان بسیج ادارات و کارمندان با حضور مجید باجلان، معاون اداری و مالی کمیته امداد و فضل‌اله کفیل، فرمانده سازمان بسیج ادارات و کارمندان به امضا رسید.
 
معاون اداری و مالی کمیته امداد، امضای این تفاهم‌نامه را در راستای پویش ملی کمک‌های مومنانه و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب دانست و گفت: در این تفاهم‌نامه مقرر شده است 2500 قلم لوازم ضروری زندگی (یخچال) برای مددجویان کمیته امداد تامین و اهدا شود.
 
وی با بیان اینکه 140 میلیارد ریال اعتبار در قالب این تفاهم‌نامه پیش‌بینی شده است، اظهار کرد: 70 میلیارد ریال از سوی کمیته امداد و 70 میلیارد ریال نیز از سوی سازمان بسیج ادارات و کارمندان تامین خواهد شد.
 
باجلان خاطرنشان کرد: تفاهم‌نامه کمیته امداد با سازمان بسیج ادارات و کارمندان به صورت عملیاتی از هفته دولت آغاز شده و مقرر است تا هفته بسیج، اقلام پیش‌بینی شده خریداری و به مددجویان مشمول طرح، ارائه شود.
 
فضل‌اله کفیل، فرمانده سازمان بسیج ادارات و کارمندان نیز در این مراسم، همکاری و هم‌افزایی میان دو نهاد انقلابی کمیته امداد و بسیج را مایه خیر و برکت برای محرومان عنوان کرد و گفت: هفت هزار پایگاه‌ بسیج ادارات در سراسر کشور در این طرح مشارکت می‌کنند.
 
انتهای پیام
 
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید